![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Πολιτιστικός Σύλλογος Ροδιάς: Εκδήλωση με χίλιους πεντακόσιους επισκέπτες
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/IMG-6fcd19e82463c771886dcd3828564ebf-V-e1721199764312.jpg)
Ίσως η μεγαλύτερη πολιτιστική εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε ποτέ σε κοινότητα του Νομού Γρεβενών είναι αυτή που οργάνωσε ο Πολιτιστικός Σύλλογος Ροδιάς ¨ΤΑ ΤΣΕΚΟΥΡΟΥΛΙΑ”. Εκδόθηκαν και πουλήθηκαν χίλια τριακόσια πενήντα εισιτήρια ενώ οι επισκέπτες ξεπερνούσαν τους χίλιους πεντακόσιους. Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Ροδιάς είναι από τους πλέον δραστήριους του Δήμου Γρεβενών ενώ σύμφωνα με πληροφορίες πρόκειται να δραστηριοποιηθεί και στη δημιουργία τμήματος εθελοντών αιμοδοτών.
- Προηγούμενο Παρεμβάσεις από το ανθρώπινο δυναμικό και τα μηχανήματα, του Τμήματος Μηχανολογικού Εξοπλισμού της Π.Ε. Καστοριάς (Φωτογραφίες)
- Επόμενο Αλλαγή ώρας στην ενημερωτική συνάντηση για την εμφάνιση κρουσμάτων πανώλης στα πρόβατα