![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ποδηλατική βόλτα σήμερα Τετάρτη διοργανώνει η Ένωση Ποδηλατιστών Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/05/52e765a7-33767865_10211797136473311_4233471348665483264_o-e1527666229135.jpg)
Σήμερα Τετάρτη 30 Μαΐου η Ένωση Ποδηλατιστών Γρεβενών διοργανώνει ποδηλατική βόλτα. Ραντεβού στο ξύλινο γεφυράκι στις 17:00 με προορισμό που θα αποφασιστεί εκεί! Όσοι ενδιαφέρονται να πάνε καλό είναι να δηλώσουν τη συμμετοχή τους. Μην ξεχνάτε να πάρετε μαζί την καλή σας διάθεση ,σνακ κράνος ,αντιανεμικό , κατάλληλη ενδυμασία για την εποχή ,νερό και Φωτάκια.
- Προηγούμενο Την άνοδο της στη Β’ Εθνική γιόρτασε η Α.Ο. Σειρήνα Γρεβενών
- Επόμενο …η Ειλικρίνεια,ο Σεβασμός και η Άδολη Σχέση… …αποτελεί το Επιστέγασμα της Αληθινής Αγάπης…*Του Ευθυμίου Πολύζου