Ράδιο Γρεβενά – 101.5

Πίνδος
PAPAGEORGIOU

Grevenamedia @facebook

POTIKA MYRTO
SPONSORS

Grevena

Fog
Humidity: 100
Wind: 0 km/h
1 °C
3 11
19 Jan 2015
3 11
20 Jan 2015
ΓΚΙΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΑ
ΝΟΣΗΛΙΑΣΙΣ
tsiarsiotis
delivery LOCO
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων

Κατηγορίες

Ποιοι μαθητές βραβεύτηκαν από τον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Γρεβενών κ.κ. Δαβίδ (φωτογραφίες)

Την Τρίτη 30 Ιανουαρίου 2018 και μετά την Θεία Λειτουργία προς τιμήν των Τριών Ιεραρχών, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Γρεβενών κ. Δαβίδ, ως Πρόεδρος των Κοινωφελών Ιδρυμάτων «Κωνσταντίνου & Μαργαρίτη Βρέντζιου» και «Νικολάου & Κούκας Κωνσταντινίδη», προέστη στήν τελετή βραβεύσεως των πρωτευσάντων μαθητών κάθε τάξεως των Δημοτικών Σχολείων, των Γυμνασίων και των Λυκείων του Νομού Γρεβενών, σχολικού έτους 2016-2017, η οποία πραγματοποιήθηκε στο Πνευματικό Κέντρο της Ιεράς Μητροπόλεως Γρεβενών.

Παρουσία των τοπικών αρχών, και προλογίσαντος του Γενικού Αρχιερατικού π. Ευστάθιου Στέφου, βραβευτήκαν 41 μαθητές της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης με το ποσό των 250 ευρώ και 24 μαθητές Δημοτικών Σχολείων με το ποσό των 200 ευρώ.

Ακολουθούν τα ονόματα των βραβευθέντων.

ΙΕΡΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

ΚΑΤΑΣΤΑΣΙΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΧΩΡΙΩΝ

ΜΑΘΗΤΕΣ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΚΟΥΤΟΥΠΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ –  Ε’ ΤΑΞΗ ΚΙΒΩΤΟΥ
ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΔΑΦΝΗ ΤΟΥ ΑΒΡΑΑΜ – ΣΤ’ ΤΑΞΗ ΚΙΒΩΤΟΥ
ΜΗΤΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Ε’ ΤΑΞΗ ΚΡΑΝΙΑΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΣΤ’ ΤΑΞΗ ΚΡΑΝΙΑΣ
ΓΟΥΜΑΤΗ ΜΕΡΟΠΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Ε’ ΤΑΞΗ ΜΕΓΑΡΟΥ
ΚΑΚΑΦΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ – ΣΤ΄ ΤΑΞΗ ΜΕΓΑΡΟΥ
ΚΕΧΑΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – Ε’ ΤΑΞΗ KAPΠΕΡΟΥ
ΓΚΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΣΤ’ ΤΑΞΗ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
  ΣΥΝΟΛΟ:

 

 

ΙΔΡΥΜΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ –

ΚΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ

 

     
ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2016 -2017

 

     
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΕΙΟ
1.        ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ’ 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
2.        ΓΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε’ 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
3.        ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ’ 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
4.        ΣΠΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε’ 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
5.        ΤΖΑΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ’ 3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
6.        ΜΕΝΤΖΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε’ 3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
7.        ΤΣΑΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ’ 4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
8.        ΚΑΛΑΘΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε’ 4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
9.        ΠΗΓΑΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤ’ 5Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
10.     ΣΙΜΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ε’ 5Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
11.     ΔΟΓΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ’ 6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
12.     ΛΙΑΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε’ 6Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
13.     ΝΤΑΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ’ 7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
14.     ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε’ 7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
15.     ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΔΑΦΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ   ΕΙΔΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
16.     ΕΜΠΡΙΚΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ   ΕΙΔΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

 

 

 

ΙΔΡΥΜΑ ΚΩΝ/ΝΟΥ & ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ  ΒΡΕΝΤΖΙΟΥ

 

     
       
 ΣΧΟΛΙΚΟ

ΕΤΟΣ

2016 -2017

 

     
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΕΙΟ
1.        ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α’ 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
2.        ΔΟΓΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΡΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β’ 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
3.        ΝΤΕΜΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Γ’ 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
4.        ΒΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΖΩΗ-ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α’ 2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
5.        ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β’ 2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
6.        ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ’ 2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
7.        ΧΑΤΖΗΖΗΣΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΠΡΟΣ Α’ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
8.        ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
9.        ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
10.     ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α’ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
11.     ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
12.     ΚΕΧΑΪΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
13.     ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
14.     ΛΟΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α’ 1Ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
15.     ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β’ 1Ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
16.     ΜΗΤΣΑΛΟΥ ΟΛΓΑ- ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Γ’ 1Ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
17.     ΤΖΗΜΑ ΧΑΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α’ 2Ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
18.     ΚΑΝΑΒΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β’ 2Ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
19.     ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ’ 2Ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ
20.     ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α’ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
21.     ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β’ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
22.     ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Γ’ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
23.     ΝΤΕΡΜΥΣΙ ΙΖΑΜΠΕΛΑ ΓΚΡΑΜΟΣ Α’ ΓΕΛ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
24.     ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β’ ΓΕΛ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
25.     ΚΟΝΤΟΥΛΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ’ ΓΕΛ ΚΑΡΠΕΡΟΥ
26.     ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α’ ΕΠΑΛ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
27.     ΧΥΣΕΝ ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ ΒΑΓΓΕΛ Β’ ΕΠΑΛ

ΓΡΕΒΕΝΩΝ

28.     ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Γ’ ΕΠΑΛ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
29.     ΓΚΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α’ ΕΠΑΛ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
30.     ΞΥΓΙΝΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β’ ΕΠΑΛ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
31.     ΡΕΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ’ ΕΠΑΛ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
32.     ΤΣΙΟΤΙΚΑ ΠΙΠΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α’ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
33.     ΓΚΕΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ Β’ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
34.     ΣΑΜΣΟΥΤΝΤΙΝΟΒΑ ΦΙΡΟΥΖΑ ΜΠΑΧΡΟΜ Γ’ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
35.     ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ ΒΑΪΟΣ Δ’ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
36.     ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
37.     ΘΕΟΧΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
38.     ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
39.     ΡΟΒΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Β1 ΕΞΑΜ ΔΙΕΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
40.     ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ1 ΕΞΑΜ ΔΙΕΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
41.     ΧΑΤΖΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ1 ΕΞΑΜ ΔΙΕΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Δείτε φωτογραφίες :

 

 

 

Σχετικά άρθρα

Χρυσή Τομή
Κινηματογράφος Γρεβενών
Ράδιο 101.5
ΤΣΙΟΓΚΑΣ
ΟΠΑΠ
ΦΥΛΑΞΗ

Follow Us

 
TSIOVAKAS
Αγγελία για εργασία
ΗΛΕΚΤΡΟΝ
Σεμερτζίδης
Κανάλι 28 | Ράδιο Γρεβενά 101,5

Καιρός

Γρεβενά

Αναγνώστου Ιωάννης