![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Παρών στις θρησκευτικές εκδηλώσεις για τον Άγιο Κοσμά τον Αιτωλό, ο Κυριάκος Ταταρίδης
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230823_194818.jpg)
Το «παρών» στις θρησκευτικές εκδηλώσεις για τον εορτασμό του Αγίου Κοσμά του Αιτωλού στην κοινότητα Αγίου Κοσμά, έδωσε ο υποψήφιος Δήμαρχος Γρεβενών, Κυριάκος Ταταρίδης.
Ο επικεφαλής του συνδυασμού: «Γρεβενά: ο τόπος μας…η ζωή μας», παρακολούθησε τον Μέγα Εσπερινό που τελέσθηκε στο ομώνυμο εκκλησάκι, ενώ οι λατρευτικές τελετές κορυφώνονται σήμερα, Πέμπτη24/8, με την Λιτάνευση της Ιεράς Εικόνας και του Σταυρού του Αγίου στους δρόμους του χωριού.
- Προηγούμενο Αυτοδιοικητικές εκλογές: Πότε λήγει η προθεσμία κατάθεσης συνδυασμών και υποψηφίων
- Επόμενο Ξεκινούν οι Εργασίες στον Κόμβο του Γκιόλε- Παρακαλούνται οι Οδηγοί να είναι Προσεκτικοί