![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου: Η ιστορία των Γρεβενών μέσα από τον Τοπικό Τύπο (10 Αυγούστου 1978). Σήμερα ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ στα προβλήματα του Νομού μας υποσχέθηκε ο πρόεδρος της ΕΔΗΚκ. Ι. Ζίγδης
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/12/07b69855-foni-1978-e1513326035114.png)
Συνεχίζοντας την προβολή της ιστορίας του τόπου μας όπως αυτή αποτυπώθηκε στον τοπικό τύπο από το έτος 1955 και μετά, σήμερα δημοσιεύουμε ένα άρθρο από την εφημερίδα Η ΦΩΝΗ ΤΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ και συγκεκριμένα από την 1η σελίδα της έκδοσης της Πέμπτης 10 Αυγούστου 1978. Το άρθρο έχει τίτλο ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ στα προβλήματα του Νομού μας υποσχέθηκε ο πρόεδρος της ΕΔΗΚκ. Ι. Ζίγδης
- Προηγούμενο Στις 11 το πρωί σήμερα στη λαχαναγορά χριστουγεννιάτικη γιορτή
- Επόμενο Tα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων την επόμενη εβδομάδα από 27-12-2017 έως 30-12-2017