![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Παράδοση παραλαβή του γραφείου Προέδρου του Περιφερειακού Συμβουλίου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/01/paradosi-paralavi-perifereiako-symvoulio-e1704449657976.jpg)
Πραγματοποιήθηκε χθες στο γραφείο της αποχωρούσας Προέδρου κ. Καλλιόπης Κυριακίδου, η οποία παρέδωσε στον νέο Πρόεδρο κ. Νικόλαο Σαμαρά.
Η κ. Κυριακίδου ευχήθηκε στον νέο Πρόεδρο υγεία και δύναμη, έτσι ώστε να ανταποκριθεί με επιτυχία στην νευραλγική αυτή θέση, της οποίας η σπουδαιότητα μεγεθύνεται και λόγω της κρίσιμης εποχής που βιώνουμε στην Περιφέρεια μας.
Ο νέος Πρόεδρος ευχαρίστησε την κ. Κυριακίδου επισημαίνοντας την πετυχημένη θητεία και ανταπόκρισή της με θετικό πρόσημο στα καθήκοντα του Προέδρου του κορυφαίου συλλογικού οργάνου της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας..!!
- Προηγούμενο ΠΑΝΣΕΚΤΕ: Στο 24% τα σερβιριζόμενα αναψυκτικά – Ροφήματα και χυμοί Delivery και πακέτο στο 13%
- Επόμενο Υποχρεωτική η χρήση IRIS από ελεύθερους επαγγελματίες και επιχειρήσεις