![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Παράδοση-παραλαβή της Περιφερειακής Ενότητας Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2021/03/Π.Ε.Γρεβενων.jpg)
Σας ενημερώνουμε ότι αύριο ημέρα Τετάρτη 10/11/2021 και ώρα 10:30 το πρωί, θα πραγματοποιηθεί, στην αίθουσα συσκέψεων της Περιφερειακής Ενότητας Γρεβενών (3ος όροφος – γραφείο Αντιπεριφερειάρχη), η παράδοση-παραλαβή μεταξύ του απερχόμενου Αντιπεριφερειάρχη Π.Ε. Γρεβενών Ιωάννη Γιάτσιου και του νέου Αντιπεριφερειάρχη Αθανασιου Φωλίνα.
- Προηγούμενο Επιστολή διαμαρτυρίας της Ομοσπονδίας Εμπορικών Συλλόγων Δυτικής και Κεντρικής Μακεδονίας
- Επόμενο Γρεβενά: Εφημερεύοντα και ανοιχτά φαρμακεία για σήμερα Τετάρτη 10 Νοεμβρίου