![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ορκωμοσία Νεοσυλλέκτων στο Στρατόπεδο Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/11/αρχείο-λήψης-3.jpg)
Χοροστατούντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτη Γρεβενών κ. Δαβίδ, πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 24 Νοεμβρίου 2023, η τελετή ορκωμοσίας των Νεοσυλλέκτων Οπλιτών της 2023 ΣΤ΄ Εκπαιδευτικής Σειράς στο Στρατόπεδο Καραχάλιου των Γρεβενών, παρουσία της Αντιδημάρχου Εμπορίου Ελισάβετ Μπαϊνέτα και του Αντιπεριφερειάρχη Γρεβενών Αθανάσιου Φωλίνα.
- Προηγούμενο Οι αλλαγές στη διατροφή που προσθέτουν χρόνια ζωής
- Επόμενο Λήγει η προθεσμία των αιτήσεων για το Youth Pass