Ακούστε εδώ Ράδιο Γρεβενά – 101.5

ΕΜΒΟΛΙΟ
Μουσική Συναυλία

email επικοινωνίας

Τζιόβας Ανδρέας
Εμβόλιο
POTIKA MYRTO
ΥΓΡΑΕΡΙΟ
Loco delivery
Ζιώγας
tsiarsiotis
Ράδιο 101.5
ΙΩΑΝΝΑ

Κατηγορίες

Ράδιο Γρεβενά Συνεντεύξεις

Grevenamedia @facebook

Κοζάνη- Γραφείο

Ολυμπιακοί Αγώνες: Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ΕΡΤ

Από Μάκης Λιοσάτος. Πηγή: sport24

Αγαπητοί φίλες φίλοι, βρισκόμαστε μία εβδομάδα πριν από την έναρξη των Ολυμπιακών Αγώνων. Η ΕΡΤ ενημέρωσε για το πλήρες τηλεοπτικό πρόγραμμα της μεγάλης γιορτής του παγκόσμιου αθλητισμού

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα:

ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΕΡΤ 3

  • 11:00-13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΙΝΑ-ΒΡΑΖΙΛΙΑ (Ζ)
  • 13:30-15:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΙΑΠΩΝΙΑ – ΚΑΝΑΔΑΣ (Ζ)

ΠΕΜΠΤΗ 22 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΕΡΤ 3

11:00-13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΞΙΚΟ – ΓΑΛΛΙΑ (Ζ)

  • 14:30-16:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΝΔΡΩΝ ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ (Ζ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΕΡΤ 1

  • 02:30-06:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ ΣΚΙΦ ΑΝΔΡΩΝ ΣΚΙΦ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • 14:00 – 17:00 ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ (Ζ)
  • 22:00 – 01:00 ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ (E)

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΕΡΤ 1

  • 02:30-06:15 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ ΣΚΙΦ (Α-Γ) ΡΕΠΕΣΑΖ ΔΙΚΩΠΟΣ (Γ) ΣΕΙΡΕΣ
  • 06:15-07:00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ – ΕΠΙΛΟΓΕΣ
  • 07:00-10:00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
  • 10:00-12:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ (Ε)
  • 12:00-13:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 13:00-15:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
  • 15:00-16:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 16:00-17:00 (Ε)
  • 17:00-18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΗΜΕΡΑΣ
  • 18:00-18:15 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 18:15-19:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΚΙΟ – TEAM HELLAS
  • 19:00-21:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)
  • 21:00-22:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩN

ΕΡΤ 2

  • 04:00-06:30 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 06:30-08:30 ΤΖΟΥΝΤΟ -48 (Γ) / -60 (Α) (Ζ)
  • 08:30-09:30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ -49Κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 09:30-10:30 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΠΙΣΤΟΛΙ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 10:30-11:15 ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ ΜΕΙΚΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 11:15-12:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΔΡΟΜΟΥ ΑΝΔΡΩΝ Τερματισμός (Ζ)
  • 12:15-13:30 ΤΖΟΥΝΤΟ -48 (Γ) / -60 (Α) ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ – ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
  • 13:30-16:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)

ΕΡΤ 3

  • 03:00-05:00 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ ΙΤΑΛΙΑ – ΚΑΝΑΔΑΣ (Ζ)
  • 05:00-07:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ / ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ (Ζ)
  • 07:00-08:00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΛΛΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (Μ)
  • 08:00-10:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 ΑΝΔΡΩΝ / ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ (Ζ)
  • 10:00-12:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ / ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ (Ζ)
  • 12:00-13:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 ΑΝΔΡΩΝ / ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ (Ζ)
  • 13:00-15:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 1Η ΜΕΡΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ (Ζ)
  • 15:30-15:45 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 15:45-17:45 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ ΗΠΑ – ΓΑΛΛΙΑ

ΕΡΤ SPORTS

  • 03:00-07:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 08:15-11:15 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ 1ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 13:30-16:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ 1ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS 2

08:30-11:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ (Z)

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΕΡΤ 1

  • 03:00-05:30 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ ΣΚΙΦ (Α-Γ) ΔΙΚΩΠΟΣ (Γ) ΡΕΠΕΣΑΖ (Ζ)
  • 05:30-07:00 ΠΟΛΟ – Α” ΟΜΙΛΟΣ ΟΥΓΓΑΡΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (Ζ)
  • 07:00-10:00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
  • 10:00-12:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 2Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ε)
  • 12:00-13:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 13:00-15:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
  • 15:00-16:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 16:00-17:00 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ 10Μ. ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΠΙΣΤΟΛΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ε)
  • 17:00-18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΗΜΕΡΑΣ
  • 18:00-18:15 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 18:15-19:00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΚΙΟ – TEAM HELLAS
  • 19:00-21:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)
  • 21:00-22:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΕΡΤ 2

  • 03:00-04:15 ΣΚΕΪΤΜΠΟΡΝΤSTREET ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ (Ζ)
  • 04:15-05:15 ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ 57Κ (Γ) (Ζ)
  • 05:15-06:20 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ 10Μ. ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΠΙΣΤΟΛΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 06:20-07:30 ΣΚΕΪΤΜΠΟΡΝΤ STREET ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 07:30-08:00 ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ 57κ. (Γ) ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
  • 10:30-11:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ 61κ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 11:45-13:00 ΤΖΟΥΝΤΟ -52 (Γ) ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
  • 13:00-14:00 ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ 57κ. (Γ) ΡΕΠΕΣΑΖ (Ζ)
  • 14:00-15:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ 67κ. (Α) (Ζ)
  • 15:45-16:30 ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ 57 (Γ) 68 (Α) ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)

ΕΡΤ 3

  • 04:30-06:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 2Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
  • 06:30-07:40 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ (Ζ)
  • 07:40-09:40 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΙΤΑΛΙΑ (Ζ)
  • 09:40-10:30 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ (Ζ)
  • 10:30-12:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΝΔΡΩΝ ΑΙΓΥΠΤΟΣ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (Ζ)
  • 12:30-13:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 (Ζ)
  • 13:00-15:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 2Η ΜΕΡΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ (Ζ) Λ: 15:30
  • 15:00-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΛΛΙΑ – ΗΠΑ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

  • 04:00-07:30 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 09:10-12:40 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Z)
  • 14:20-16:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Z)

ΕΡΤ SPORTS 2

  • 05:00-14:00 ΤΕΝΙΣ 1ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΓΥΡΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • 08:00-11:45 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ Β” ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
  • 16:00-16:45 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 26 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΕΡΤ 1

  • 03:00-05:20 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ ΣΚΙΦ (Α-Γ) ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (Ζ)
  • 05:20-07:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ 2ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 07:00-10:00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
  • 10:00-12:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 3Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ε)
  • 12:00-13:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 13:00-15:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
  • 15:00-16:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 16:00-16:45 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 16:45-17:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 17:00-18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΗΜΕΡΑΣ
  • 18:00-19:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 19:00-21:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)
  • 21:00-22:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΕΡΤ 2

  • 00:30-03:00 ΤΡΙΑΘΛΟ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 03:00-06:20 ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΣΠΑΘΗ (Γ) ΞΙΦΟΣ ΑΣΚΗΣΕΩΣ (Α) ΦΑΣΗ «64» ΦΑΣΗ «32»(Ζ)
  • 06:20-07:30 ΣΚΕΪΤΜΠΟΡΝΤ STREET ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 07:30-09:00 ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΣΠΑΘΗ (Γ) ΦΑΣΗ «16» (Ζ)
  • 09:00-09:45 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ 10Μ. ΣΥΓΧΡ. ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 09:50-11:00 ΟΡΕΙΝΗ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΑΝΔΡΕΣ (Ζ)
  • 11:00-12:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ (Ζ) ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ
  • 12:00-13:00 ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΣΠΑΘΗ (Γ) ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (Ζ)
  • 13:00-16:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

ΕΡΤ 3

  • 04:30-06:45 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 3Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
  • 06:45-07:40 ΤΕΝΙΣ (Α-Γ) 2ος ΓΥΡΟΣ
  • 07:40-09:40 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΣΛΟΒΕΝΙΑ (Ζ)
  • 09:40-12:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ (Α-Γ) ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ (Ζ)
  • 12:00-13:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 ΑΝΔΡΩΝ ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Ζ)
  • 13:00-15:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 3Η ΜΕΡΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ (Ζ)
  • 15:30-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ ΙΑΠΩΝΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

  • 04:00-07:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ 2ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 09:20-09:50 ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΣΠΑΘΗ (Γ) ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (Ζ)
  • 09:50 – 11:00 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ ΣΚΗΤ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 14:00-15:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ 55κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • Αρασέ 14:00-14:45 Ζετέ 14:53-15:40 (Back up)

ΕΡΤ SPORTS 2

  • 05:00-13:00 ΤΕΝΙΣ 2ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΓΥΡΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • 08:30-11:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ 3ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 13:00-16:00 ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΣΠΑΘΗ (Γ) ΞΙΦΟΣ ΑΣΚΗΣΕΩΣ (Α) ΤΕΛΙΚΟI (Ζ)

ΤΡΙΤΗ 27 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΕΡΤ 1

  • 02:30-06:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ ΣΚΙΦ (Α-Γ) ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΔΙΚΩΠΟΣ (Γ) (Ζ)
  • 06:00-07:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ 3ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 07:00-10:00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
  • 10:00-12:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 4Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ε)
  • 12:00-13:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 13:00-15:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
  • 15:00-16:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 16:00-16:45 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 16:45-17:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 17:00-18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΗΜΕΡΑΣ
  • 18:00-19:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 19:00-21:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)
  • 21:00-22:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΕΡΤ 2

  • 00:30-03:00 ΤΡΙΑΘΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 03:00-04:00 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ 10Μ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΠΙΣΤΟΛΙ ΜΕΙΚΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΟΚΡ. (Ζ)
  • 04:00-05:10 ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ ΑΤΟΜΙΚΟ Α-Γ ΦΑΣΗ «32» / «16» (Ζ)
  • 05:10-06:00 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ 10Μ ΑΕΡΟΒ. ΠΙΣΤΟΛΙ ΜΕΙΚΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 06:00-08:45 ΤΖΟΥΝΤΟ -63κ. (Γ) -81κ. (Α) ΦΑΣΗ «32» / ΦΑΣΗ «16» (Ζ)
  • ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ ΦΑΣΗ «16»
  • 08:45-09:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 09:00-10:00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ 10Μ. ΣΥΓΧΡ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 10:00-11:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ -59κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ) Αρασέ 10:00-10:45 Ζετέ 10:53-11:40
  • ΖΑΠΙΝΓΚ: ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ ΑΤΟΜΙΚΟ Α-Γ
  • 11:45-13:45 ΤΖΟΥΝΤΟ -63 (Γ) / -81 (Α) ΡΕΠΕΣΑΖ – ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ – ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
  • ΖΑΠΙΝΓΚ: ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ ΑΤΟΜΙΚΟ Α-Γ
  • 13:45-16:15 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

ΕΡΤ 3

  • 03:00-04:30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΙΑΠΩΝΙΑ – ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ (Ζ)
  • 04:30-06:20 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 4Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
  • 06:20-09:30 ΤΕΝΙΣ 2ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 3ος ΓΥΡΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • 09:30-10:45 ΠΟΛΟ Α” ΟΜΙΛΟΣ, ΙΤΑΛΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (Ζ)
  • 10:45-12:20 ΠΟΛΟ Α” ΟΜΙΛΟΣ, ΙΤΑΛΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (Ζ)
  • 12:20-13:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 (Ζ)
  • 13:00-15:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 4Η ΜΕΡΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ (Ζ)
  • 15:30-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΟΥΕΡΤΟ ΡΙΚΟ – ΚΙΝΑ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

  • 04:00-07:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ 3ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 08:30-11:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ 3ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 13:30-16:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ ΦΑΣΗ «16» ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 28 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΕΡΤ 1

  • 02:30-05:40 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ ΣΚΙΦ (Α-Γ) ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΔΙΚΩΠΟΣ (Γ) (Ζ)
  • 05:40-07:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
  • 07:00-10:00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
  • 10:00-12:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 5Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ε)
  • 12:00-13:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 13:00-15:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
  • 15:00-16:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 16:00-16:45 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 17:00-18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΗΜΕΡΑΣ

ΕΡΤ 2

  • ΖΑΠΙΝΓΚ
  • 03:30-07:00 ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ ΑΤΟΜΙΚΟ Α-Γ ΦΑΣΗ «32» / «16» (Ζ)
  • 04:00 – 07:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 04:00-05:00 (Γ) 05:00-06:00 (Α) 06:00-07:00 (Γ)
  • 05:00-07:00 ΤΖΟΥΝΤΟ (Ζ)
  • 07:00-08:30 ΤΖΟΥΝΤΟ 90κ. (Α), 70κ. (Γ) (Ζ)
  • 08:30-09:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ (Ε)
  • 09:00-10:00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ 3Μ. ΣΥΓΧΡ. ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 10:00-11:00 ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ ΑΤΟΜΙΚΟ Α-Γ ΦΑΣΗ «16» (Ζ)
  • 11:00-13:15 ΖΑΠΙΝΓΚ ΤΖΟΥΝΤΟ 90κ. (Α) 70κ. (Γ) (Ζ)
  • ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ ΑΤΟΜΙΚΟ Α-Γ ΦΑΣΗ «16» (Ζ)
  • 13:15-16:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

ΕΡΤ 3

  • 04:30-06:45 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 5Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
  • 06:45-07:40 ΤΕΝΙΣ 3ος ΓΥΡΟΣ (Α) ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (Γ)
  • 07:40-09:40 ΜΠΑΣΚΕΤ ΗΠΑ – ΙΡΑΝ (Ζ)
  • 09:40-11:00 ΤΕΝΙΣ 3ος ΓΥΡΟΣ (Α) ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (Γ)
  • 11:00-13:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 13:00-15:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 5Η ΜΕΡΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ (Ζ)
  • 15:30-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ
  • 17:00-18:00 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΚΙΝΑ

ΕΡΤ SPORTS

  • 09:00-12:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 09:00-10:00 (Γ) 10:00-11:00(Α) 11:00-12:00 (Γ)
  • 14:00-16:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS 2

  • 05:00-14:00 ΤΕΝΙΣ 3ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • 1ος ΓΥΡΟΣ ΜΕΙΚΤΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 29 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΕΡΤ 1

  • 02:30-06:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ (Ζ) ΣΚΙΦ Α-Γ ΔΙΚΩΠΟΣ Γ
  • 06:00-07:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
  • 07:00-10:00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
  • 10:00-12:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 6Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ε)
  • 12:00-13:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 13:00-15:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
  • 15:00-16:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 16:00-16:45 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 16:45-17:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 17:00-18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΗΜΕΡΑΣ
  • 18:00-19:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 19:00-21:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)
  • 21:00-22:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΕΡΤ 2

  • 03:30-05:00 ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ ΑΤΟΜΙΚΟ Α-Γ (Ζ)
  • 05:00-07:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • ΖΑΠΙΝΓΚ
  • ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ ΑΤΟΜΙΚΟ Α-Γ (Ζ)
  • 07:00-07:30 ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ ΑΤΟΜΙΚΟ Α-Γ (Ζ)
  • 07:30-09:00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ (Ε)
  • 09:00-11:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 11:00-13:00 ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ ΑΤΟΜΙΚΟ Α-Γ (Ζ)
  • 13:00-13:45 ΠΥΓΧΜΑΧΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ (Ζ)
  • 13:45-16:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΣΥΝΘΕΤΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

ΕΡΤ 3

  • 04:30-07:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 6Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
  • 07:00-08:00 ΤΕΝΙΣ (Ζ)
  • 08:00-09:10 ΠΟΛΟ Α” ΟΜΙΛΟΣ ΗΠΑ – ΙΤΑΛΙΑ (Ζ)
  • 09:10-11:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ (Ζ)
  • 11:00-12:20 ΤΕΝΙΣ (Ζ)
  • 12:20-13:30 ΠΟΛΟ Α” ΟΜΙΛΟΣ, ΕΛΛΑΔΑ – ΙΑΠΩΝΙΑ (Ζ)
  • 13:30-15:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 6Η ΜΕΡΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ (Ζ) Ε: 13:00
  • 15:30-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ ΙΣΠΑΝΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (Ζ) Ε: 15:00

ΕΡΤ SPORTS

  • 11:00-12:00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ 470 / RSX
  • 13:00-13:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 6Η ΜΕΡΑ (Ζ)
  • 14:00-15:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 15:00-16:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS 2

  • 05:00-14:00 ΤΕΝΙΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΜΕΙΚΤΟΥ
  • 15:00-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ ΙΣΠΑΝΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (Ζ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΕΡΤ 1

  • 02:45-04:40 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ (Ζ) ΣΚΙΦ Α-Γ / ΟΚΤΑΚΩΠΟΣ Α-Γ ΤΕΛΙΚΟΙ
  • 04:40-06:30 ΒΜΧ ΤΕΛΙΚΟΣ FREESTYLE (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ FREESTYLE (Α)
  • 06:30-07:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ
  • 07:00-10:00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
  • 10:00-12:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 7Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ε)
  • 12:00-13:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 13:00-15:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
  • 15:00-16:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 16:00-17:00 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ ΠΙΣΤΟΛΙ 25Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ε)
  • 17:00-18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΗΜΕΡΑΣ
  • 18:00-19:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 19:00-21:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)
  • 21:00-22:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΕΡΤ 2

  • 03:00-06:30 ΣΤΙΒΟΣ 1Η ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ (Ζ)
  • 06:30-07:20 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ (Ζ)
  • 07:20-08:00 ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΠΡΟΚΡ. (Ζ)
  • 08:00-09:00 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ ΠΙΣΤΟΛΙ 25Μ. (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 09:00-11:00 ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ ΑΤΟΜΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ, ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
  • 11:00-13:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ 69-75κ. / +91κ. ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 13:00-15:00 ΣΤΙΒΟΣ 1Η ΜΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ (Ζ)
  • 15:00-16:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ & ΑΠΟΝΟΜΗ (Ζ)

ΕΡΤ 3

  • 03:00-04:30 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ (Ζ)
  • 04:30-06:15 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 7Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
  • 06:15-13:00 ΤΕΝΙΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΜΕΙΚΤΟΥ (Ζ)
  • 13:00-15:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 7Η ΜΕΡΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ (Ζ)
  • 15:30-15:45 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 15:45-17:45 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ ΡΩΣΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

  • 08:45-09:30 ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 11:00-13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Α” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 14:00-16:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Δ” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 16:00-16:45 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

ΕΡΤ SPORTS 2

  • 07:40-09:40 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΠΑ – ΙΑΠΩΝΙΑ (Ζ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΕΡΤ 1

  • 04:00-06:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΙΡΑΝ – ΓΑΛΛΙΑ (Ζ)
  • 06:00-07:00 ΖΑΠΙΝΓΚ (Ζ)
  • 07:00-10:00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
  • 10:00-12:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 8Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ε)
  • 12:00-13:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 13:00-15:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
  • 15:00-16:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 16:00-16:45 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 16:45-17:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 17:00-18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΗΜΕΡΑΣ
  • 18:00-19:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 19:00-21:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)
  • 21:00-22:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΕΡΤ 2

  • 03:00-06:00 ΣΤΙΒΟΣ 2Η ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ (Ζ)
  • 06:00-08:30 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ FINN / 470
  • 08:30-10:00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ RSX ΤΕΛΙΚΕΣ ΙΣΤΙΟΔΡΟΜΙΕΣ
  • 10:00-11:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ 81κ. ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 11:45-13:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ 57-63κ. ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 13:00-16:00 ΣΤΙΒΟΣ 2Η ΜΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ (Ζ)
  • 16:00-17:00 FORMULA 1 (ΟΥΓΓΑΡΙΑ) ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ (Ζ)

ΕΡΤ 3

  • 03:00-04:30 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ (Ζ)
  • 04:30-06:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 8Η ΜΕΡΑ – ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
  • 06:00-08:00 ΤΕΝΙΣ
  • 08:00-09:15 ΠΟΛΟ Α” ΟΜΙΛΟΣ, ΗΠΑ – ΟΥΓΓΑΡΙΑ (Ζ)
  • 09:15-12:20 ΤΕΝΙΣ
  • 12:20-13:40 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ, ΙΤΑΛΙΑ – ΙΑΠΩΝΙΑ (Ζ)
  • 13:50-15:00 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ, Ν. ΑΦΡΙΚΗ – ΕΛΛΑΔΑ (Ζ)
  • 15:00-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ ΗΠΑ – ΤΣΕΧΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

  • 07:00-09:30 ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 09:30-10:45 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ, ΚΡΟΑΤΙΑ – ΣΕΡΒΙΑ (Ζ)
  • 11:00-13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Α” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 14:00-15:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ 96κ. ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS 2

  • 06:00-14:00 ΤΕΝΙΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΙΚΤΟΥ
  • 14:00-16:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Δ” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2021

ΕΡΤ 1

  • 07:00-10:00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
  • 10:00-12:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 9Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ε)
  • 12:00-13:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 13:00-14:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΤΕΛΙΚΑ ΟΡΓΑΝΩΝ (Ζ) συνέχεια από ΕΡΤ 2
  • 14:00-15:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
  • 15:00-16:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 16:00-16:45 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 16:45-17:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 17:00-18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΗΜΕΡΑΣ
  • 18:00-19:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 19:00-21:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)
  • 21:00-22:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΕΡΤ 2

  • 03:30-06:00 ΣΤΙΒΟΣ 3Η ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ (Ζ)
  • 06:00-07:45 ΠΥΓΧΜΑΧΙΑ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ 63-69κ. / 69-75κ. / 75-91κ. / +91κ. (Ζ)
  • 10:30-11:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 11:00-13:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΤΕΛΙΚΑ ΟΡΓΑΝΩΝ (Ζ) Έδαφος (Α), Άλμα (Γ), Ίππος, Ασύμμετροι Ζυγοί
  • 13:00-16:00 ΣΤΙΒΟΣ 3Η ΜΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ (Ζ)
  • 16:00-18:15 FORMULA 1 (ΟΥΓΓΑΡΙΑ) ΑΓΩΝΑΣ (Ζ)

ΕΡΤ 3

  • 03:00-04:30 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΦΑΣΗ «16» (Ζ)
  • 04:30-06:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 9Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
  • 06:00-07:40 ΤΕΝΙΣ
  • 07:40-09:40 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΡΓΕΝΤΝΙΝΗ – ΙΑΠΩΝΙΑ (Ζ)
  • 09:40-11:20 ΤΕΝΙΣ
  • 11:20-13:20 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ ΙΣΠΑΝΙΑ – ΣΛΟΒΕΝΙΑ (Ζ)
  • 13:30-15:00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΒΡΑΖΙΛΙΑ (Ζ)
  • 15:00-15:45 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΦΑΣΗ «16» (Ζ)
  • 15:45-17:45 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ ΗΠΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

  • 06:00-09:00 ΤΕΝΙΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΙΚΤΟΥ
  • 09:00-10:30 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ 3Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
  • 10:30-13:00 ΤΕΝΙΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΙΚΤΟΥ

ΕΡΤ SPORTS 2

  • 08:30-11:30 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ RADIAL ΤΕΛΙΚΗ ΙΣΤΙΟΔΡΟΜΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 2 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2021

ΕΡΤ 1

  • 07:00-10:00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
  • 10:00-12:00 ΣΤΙΒΟΣ 4Η ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ (Ε)
  • 12:00-13:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 13:00-15:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)
  • 15:00-16:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 16:00-17:00 ΠΟΛΟ ΕΛΛΑΔΑ – ΗΠΑ (Ε)
  • 17:00-18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΗΜΕΡΑΣ
  • 18:00-19:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 19:00-21:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)
  • 21:00-22:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΕΡΤ 2

  • 03:30-06:00 ΣΤΙΒΟΣ 4Η ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ (Ζ)
  • 06:00-08:30 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ 470 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 09/10 (Ζ)
  • 08:30-09:15 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ 25Μ. ΠΙΣΤΟΛΙ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 09:15-11:00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ 470 ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 11:00-13:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΤΕΛΙΚΑ ΟΡΓΑΝΩΝ (Ζ) Κρίκοι (Α) Έδαφος (Γ), Άλμα (Α)
  • 13:00-16:00 ΣΤΙΒΟΣ 4Η ΜΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ (Ζ)

ΕΡΤ 3

  • 03:00-04:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΦΑΣΗ «16» (Ζ)
  • 04:00-05:15 ΠΟΛΟ Α” ΟΜΙΛΟΣ, ΟΥΓΓΑΡΙΑ – ΙΤΑΛΙΑ (Ζ)
  • 05:15-05:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 05:30-06:45 ΠΟΛΟ Α” ΟΜΙΛΟΣ, ΕΛΛΑΔΑ – ΗΠΑ (Ζ)
  • 06:45-07:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 07:00-07:40 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΦΑΣΗ «16» (Ζ)
  • 07:40-09:40 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΑΛΛΙΑ – ΗΠΑ (Ζ)
  • 09:40-10:45 ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ, ΙΣΠΑΝΙΑ-ΚΡΟΑΤΙΑ (Ζ) Ε: 09:30
  • 10:45-11:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 11:00-13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Α” ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 13:00-13:30 ΠΟΛΟ ΙΑΠΩΝΙΑ – Ν. ΑΦΡΙΚΗ (Ζ)
  • 13:30-15:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΝΤΟΥΕΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ (Ζ) ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ-ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΗ
  • 15:30-15:45 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 15:45-17:45 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΚΕΝΥΑ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

  • 10:00-10:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ 87κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ) Αρασέ 10:00-10:45 Ζετέ 10:53-11:40
  • 12:00-12:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ (Γ) ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
  • 14:00-15:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ +87κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ) Αρασέ 14:00-14:45 Ζετέ 14:53-15:40

ΕΡΤ SPORTS 2

  • 14:00-16:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β” ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)

ΤΡΙΤΗ 3 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2021

ΕΡΤ 1

  • 03:00-05:00 ΒΟΛΕΪ Α” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 05:00-07:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (Ζ)
  • 07:00-10:00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
  • 10:00-12:00 ΣΤΙΒΟΣ 5Η ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ (Ε)
  • 12:00-13:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 13:00-13:30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ 63-69κ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 13:30-15:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΝΤΟΥΕΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ζ)
  • 15:00-16:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 16:00-17:00 (Ε)
  • 17:00-18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΗΜΕΡΑΣ
  • 18:00-19:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 19:00-21:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)
  • 21:00-22:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΕΡΤ 2

  • 03:00-06:35 ΣΤΙΒΟΣ 5Η ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ (Ζ)
  • 06:35-07:45 ΠΥΓΜΑΧΙΑ 57-60κ. (Γ) ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ 54-57κ. (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 07:45-08:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 08:30-09:00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ FINN (Ζ) ΤΕΛ. ΙΣΤ. ΜΙΤΑΚΗΣ
  • 09:00-10:30 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ 3Μ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 10:30-11:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 11:00-13:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΤΕΛΙΚΑ ΟΡΓΑΝΩΝ (Ζ) Δίζυγο, Δοκός, Μονόζυγο
  • 13:00-16:00 ΣΤΙΒΟΣ 5Η ΜΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ (Ζ)
  • 16:00-17:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Δ” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)

ΕΡΤ 3

  • 03:00-04:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Α” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 04:00-06:00 ΜΠΑΣΚΕΤΑ” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 06:00-07:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ B” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (E)
  • 07:00-07:40 ΒΟΛΕΪ Β” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ) συνέχεια στο ERT Sports
  • 07:40-09:40 ΜΠΑΣΚΕΤ Β” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 09:40-10:30 ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ) Ε: 09:30
  • 10:30-11:20 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (Ζ)
  • 11:20-13:20 ΜΠΑΣΚΕΤ Γ” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 13:20-13:50 ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Γ” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 13:50-15:00 ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Δ” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 15:00-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ Δ” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

  • 04:00-04:50 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Β” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 07:00-09:00 ΒΟΛΕΪ Β” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 11:00-13:00 ΒΟΛΕΪ Γ” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 13:50-15:30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ 109κ. Α (Ζ)
  • 15:30-17:00 ΒΟΛΕΪ Δ” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ) έναρξη 15:00

ΕΡΤ SPORTS 2

  • 11:00-13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Α” ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 14:00-16:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β” ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 4 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2021

ΕΡΤ 1

  • 04:00-07:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 07:00-10:00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
  • 10:00-12:00 ΣΤΙΒΟΣ 6Η ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ (Ε)
  • 12:00-13:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 13:00-13:30 ΖΑΠΙΝΓΚ (Ζ)
  • 13:30-15:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΝΤΟΥΕΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ζ)
  • 15:00-16:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 16:00-17:00 (Ε)
  • 17:00-18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΗΜΕΡΑΣ
  • 18:00-19:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 19:00-21:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)
  • 21:00-22:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΕΡΤ 2

  • 00:30-03:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΝΕΡΟΥ 10ΧΛΜ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 03:00-06:30 ΣΤΙΒΟΣ 6Η ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ (Ζ)
  • 06:30-07:30 ΣΚΕΪΤΜΠΟΡΝΤ PARK ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 07:30-08:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΝΕΡΟΥ 10ΧΛΜ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ε)
  • 08:30-10:00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ 470 (Γ) 470 (Α) ΤΕΛΙΚΗ (Ζ)
  • 10:00-11:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 11:30-12:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΟΜΑΔΙΚΟ PURSUIT (Α) ΤΕΛΙΚΟΙ ΣΠΡΙΝΤ (Α) ΦΑΣΗ «1» (Ζ)
  • 12:45-16:00 ΣΤΙΒΟΣ 6Η ΜΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ (Ζ)

ΕΡΤ 3

  • 03:00-04:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ Α” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 04:00-06:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 06:00-07:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ B” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (E)
  • 07:00-09:00 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 09:00-09:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 09:30-10:45 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ Β” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 10:45-11:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 11:00-13:00 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Γ” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 13:00-13:50 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ Γ” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 13:50-15:00 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ Δ” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 15:00-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Δ” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

  • 04:00-05:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ Β” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 09:00-10:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ +91κ. ΑΝΔΡΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ 75-81κ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 15:00-16:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ Γ” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 16:00-17:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ Δ” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS 2

  • 08:00-:09:15 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ Α” ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 13:00-15:15 ΙΠΠΑΣΙΑ ΥΠΕΡΠΗΔΗΣΗ ΕΜΠΟΔΙΩΝ ΑΤΟΜΙΚΟ (Ζ)
  • 15:15-16:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ +109κ. ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)

ΠΕΜΠΤΗ 5 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2021

ΕΡΤ 1

  • 05:30-07:00 ΠΑΛΗ 53Κ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΦΑΣΗ «16» /ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (Ζ)
  • 07:00-10:00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
  • 10:00-10:30 ΖΑΠΙΝΓΚ (Ζ)
  • 10:30-12:00 ΣΤΙΒΟΣ 7Η ΜΕΡΑ 20χλμ. ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 12:00-12:50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 12:50-15:00 ΠΑΛΗ 53Κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 57Κ. / 86κ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
  • 15:00-16:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 16:00-17:00 (Ε)
  • 17:00-18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΗΜΕΡΑΣ
  • 18:00-19:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 19:00-21:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)
  • 21:00-22:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΕΡΤ 2

  • 00:30-03:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΝΕΡΟΥ 10ΧΛΜ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 03:00-06:00 ΣΤΙΒΟΣ 7Η ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ (Ζ)
  • 06:00-06:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 06:30-07:15 ΣΚΕΪΤΜΠΟΡΝΤ PARK (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 07:15-09:00 ΒΟΛΕΪ Α” ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ) Ε:07:00
  • 09:00-09:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΝΕΡΟΥ (Ε)
  • 09:30-13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ OMNIUM ΑΝΔΡΩΝ
  • ΣΠΡΙΝΤ ΑΝΔΡΩΝ ΚΕΪΡΙΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
  • 13:00-15:45 ΣΤΙΒΟΣ 7Η ΜΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ (Ζ)
  • 15:45-16:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ ΟΜΑΔΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 23:30 – (ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ) ΒΑΔΗΝ 50K

ΕΡΤ 3

  • 03:00-04:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 04:00-05:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 05:00-07:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ ΟΜΑΔΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 07:00-07:15 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 07:15-09:15 ΜΠΑΣΚΕΤ Α” ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 9:15-10:30 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ 10Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 10:30-10:45 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 11:00-12:30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α” ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 12:30-14:00 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΑΝΔΡΩΝ BOULDERING (Ζ)
  • 14:00-16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ Β” ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 15:50-17:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

  • 09:30-10:45 ΠΟΛΟ Α” ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 11:00-11:35 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ (Ζ)
  • 12:30-14:00 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΑΝΔΡΩΝ BOULDERING (Ζ)
  • 15:10-16:20 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΔΥΣΚΟΛΙΑ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS 2

  • 09:00-10:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ 69-75κ. ΑΝΔΡΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ 52-57κ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 13:50-15:00 ΠΟΛΟ Β” ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 15:00-17:00 ΒΟΛΕΪ Β” ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2021

ΕΡΤ 1

  • 05:30-06:50 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 07:00-10:00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
  • 10:00-12:00 (Ε) ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ε)
  • 12:00-13:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 13:00-13:30 ΖΑΠΙΝΓΚ (Ζ)
  • 13:30-15:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ζ)
  • 15:00-16:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 16:00-17:00 (Ε)
  • 17:00-18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΗΜΕΡΑΣ
  • 18:00-19:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 19:00-21:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)
  • 21:00-22:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΕΡΤ 2

  • 00:00-03:30 ΣΤΙΒΟΣ 8Η ΜΕΡΑ 50χλμ ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ) (συνέχεια από προηγούμενο βράδυ)
  • 03:30-05:00 (Ε)
  • 05:00-07:30 ΠΑΛΗ 53Κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΡΕΠΕΣΑΖ (Ζ) 65Κ. ΑΝΔΡΩΝ Α” ΓΥΡΟΣ / ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (Ζ)
  • 07:30-08:00 (Ε)
  • 08:00-09:45 ΠΥΓΜΑΧΙΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΤΕΛΙΚΟΙ 81-91 (Α) (Γ)
  • 09:45-10:30 50ΧΛΜ. ΒΑΔΗΝ (Ε)
  • 10:30-12:15 ΣΤΙΒΟΣ 8Η ΜΕΡΑ – 20ΧΛΜ. ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 12:15-12:40 ΠΑΛΗ 65Κ. (Α) ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ (Ζ)
  • 12:40-13:45 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ BOULDERING (Ζ) Ε:12:30, Λ: 14:00
  • 13:45-17:00 ΣΤΙΒΟΣ 8Η ΜΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ (Ζ)

ΕΡΤ 3

  • 04:00-05:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 05:00-07:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 07:00-09:00 ΒΟΛΕΪ Α” ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 09:00-09:30 ΜΠΑΣΚΕΤ Α” ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 09:30-10:45 ΠΟΛΟ Α” ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 10:45-11:00 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
  • 11:00-12:30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α” ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 12:30-13:30 ΠΟΛΟ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 5-8 (Ζ) Ε:12:20
  • 13:50-15:00 ΠΟΛΟ Β” ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 15:00-17:00 ΒΟΛΕΪ Β” ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

  • 07:40-09:40 ΜΠΑΣΚΕΤ Α” ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 14:00-16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ Β” ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 16:00-17:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS 2

  • 08:00-09:15 ΠΟΛΟ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 5-8 (Ζ)
  • 11:00-11:35 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ (Ζ)
  • 12:30-14:00 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ BOULDERING (Ζ)
  • 14:45-15:30 ΠΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΑ 53Κ. (Γ) ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
  • 15:30-16:20 ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΥΝΘΕΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΔΥΣΚΟΛΙΑ (Ζ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2021

ΕΡΤ 1

  • 05:30-06:50 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 07:00-10:00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
  • 10:00-12:00 (Ε) ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ε)
  • 12:00-13:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 13:00-13:30 ΖΑΠΙΝΓΚ (Ζ)
  • 13:30-15:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΟΜΑΔΙΚΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ζ)
  • 15:00-16:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 16:00-17:00 (Ε)
  • 17:00-18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΗΜΕΡΑΣ
  • 18:00-19:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 19:00-21:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)
  • 21:00-22:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΕΡΤ 2

  • 01:00-03:45 ΣΤΙΒΟΣ 9Η ΜΕΡΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 03:45-06:45 ΚΑΝΟΕ – ΚΑΓΙΑΚ ΣΠΡΙΝΤ (Ζ)
  • 06:45-08:00 ΣΤΙΒΟΣ 9Η ΜΕΡΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ε)
  • 08:00-09:30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ ΤΕΛΙΚΟΙ 48-52 (Α), 48-51 (Γ), 69-75 (Α), 64-69 (Γ)
  • 09:30-12:00 ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 12:00-12:45 ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ (Ε)
  • 12:45-13:00 ΠΑΛΗ 65Κ. (Α) ΡΕΠΕΣΑΖ (Ζ)
  • 13:00-16:00 ΣΤΙΒΟΣ 9Η ΜΕΡΑ – ΑΠΟΓΕΥΜΑ (Ζ)

ΕΡΤ 3

  • 05:30-07:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 07:30-09:00 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 09:00-10:30 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ 10Μ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 10:30-11:45 ΠΟΛΟ ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)
  • 11:45-12:30 (Ε)
  • 12:30-14:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 14:30-15:15 (Ε)
  • 15:15 – 17:45 ΒΟΛΕΪ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ & ΑΠΟΝΟΜΗ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

  • 13:30-15:00 ΠΑΛΗ ΤΕΛΙΚΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑΣ 65Κ. (Α), 97Κ. (Α)
  • 15:00-16:45 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS 2

  • 14:30-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ & ΑΠΟΝΟΜΗ (Ζ) Έναρξη 14:00

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2021

ΕΡΤ 1

  • 05:20-07:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΣΠΡΙΝΤ (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ, KEIRIN (Α) ΤΕΛΙΚΟΣ OMNIUM (Γ) ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 14:00-17:00 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ (Ζ)
  • 17:00-18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΗΜΕΡΑΣ
  • 18:00-19:00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  • 19:00-21:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)
  • 21:00-22:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΕΡΤ 2

  • 01:00-03:30 ΣΤΙΒΟΣ 10Η ΜΕΡΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 03:30-05:00 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 7-8 (Ζ)
  • 05:00-07:00 ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
  • 07:00-07:40 (Ε)
  • 07:40-09:00 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)
  • 09:00-10:45 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 10:45-13:00 ΣΤΙΒΟΣ 10Η ΜΕΡΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (Ε)

ΕΡΤ 3

  • 03:00-05:00 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 05:00-05:30 (Ε)
  • 05:30-07:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 07:30-10:00 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ & ΑΠΟΝΟΜΗ (Ζ)
  • 10:00-10:30 (Ε)
  • 10:30-11:45 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

ΕΡΤ SPORTS

  • 05:00-06:15 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 5-6 (Ζ)
  • 08:00-09:30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ ΤΕΛΙΚΟΙ 57-60 (Γ), 57-63 (Α), 69-75 (Γ), +91 (Α)

ΕΡΤ SPORTS 2

  • 07:40-09:00 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)
  • 09:00-10:45 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

Πηγή: sport24

Σχετικά άρθρα

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ-Γυναίκα για φροντίδα ηλικιωμένης
Ενοικιάζεται διαμέρισμα 90 τ.μ.
Ανάληψη-Θεσσαλονίκη
Πωλείται οικία στην Καληράχη Γρεβενών
ΤΑΞΙ
ENOIKIAZETAI
Κ.Παλαιολόγου 58
Αριστείδου 27
ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
-Διεύθυνση-GrevenaMedia
Ενοικιάζεται ή Πωλείται
Διαφήμιση ΛΑΔΙΑ
 

Follow Us

ΤΣΙΟΓΚΑΣ
Σεμερτζίδης
TSIOVAKAS

Καιρός

Γρεβενά

Grevena

Fog
Humidity: 100
Wind: 0 km/h
1 °C
3 11
19 Jan 2015
3 11
20 Jan 2015
Κανάλι 28 | Ράδιο Γρεβενά 101,5
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων
ΗΛΕΚΤΡΟΝ