2 Ιαν, 2020 Χωρίς κατηγορία 0 Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος η Κοινότητα Μεγάρου συνέχισε τις εορταστικές-πολιτιστικές εκδηλώσεις,όπως η κοπή της βασιλόπιτας τα ρογκατσάρια καθώς και η διάθεση δώρων στα μικρά παιδιά από τον Πολιτιστικό Σύλλογο Μεγάρου.
Συνάντηση του Περιφερειάρχη Δυτικής Μακεδονίας Γιώργου Αμανατίδη με τη Διοίκηση της ΔΕΗ για ζητήματα της περιοχής 16 Ιούλ, 2024
Συνεχίζονται και τους θερινούς μήνες οι ενημερωτικές διαλέξεις του Τμήματος Τροχαίας Γρεβενών σε μαθητές των Κέντρων Δημιουργικής Απασχόλησης και Παιδικών Σταθμών για την Οδική Ασφάλεια στην πόλη των Γρεβενών με θέμα «Μαθαίνω να κινούμαι με ασφάλεια» 16 Ιούλ, 2024
Σύσκεψη στην Περιφερειακή Ενότητας Καστοριάς για τα προβλήματα σε καλλιέργειες της περιοχής από τρωκτικά 16 Ιούλ, 2024
Νέο περιστατικό ενδοοικογενειακής βίας στην Καστοριά – Τον κατήγγειλε η γυναίκα του για ξυλοδαρμό και απειλές 16 Ιούλ, 2024
Ένωση Καλαθοσφαιρικών Σωματείων Δυτικής Μακεδονίας: Γενική τακτική συνέλευση την Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου 2024 και ώρα 18:00 16 Ιούλ, 2024