![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
O βουλευτής Κοζάνης Κωνσταντίνος Ζαγάρας θα αναλάβει την κοινοβουλευτική ευθύνη εκπροσώπησης για την Π.Ε Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/zagaras.jpg)
Όλα δείχνουν πως ο βουλευτής Κοζάνης Κωνσταντίνος Ζαγάρας θα αναλάβει την κοινοβουλευτική ευθύνη της εκπροσώπησης για την Περιφερειακή Ενότητα Γρεβενών.
Σύμφωνα με πληροφορίες η νέα κυβέρνηση επιθυμεί να « εκπροσωπούνται » όλοι οι Νομοί της χώρας από έναν κοινοβουλευτικό εκπρόσωπο για την προώθηση τοπικών προβλημάτων» .
- Προηγούμενο Σαρωτικός ο ΣΥΡΙΖΑ στις μονοεδρικές – Κέρδισε τις 6 από τις 7…. εκτός από τη μονοεδρική των Γρεβενών!!!
- Επόμενο Σε κυβερνητική θέση ο Χρήστος Μπγιάλας;