![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Γρεβενών παρευρέθη στην Έκθεση Τροφίμων στην Αθήνα και στο περίπτερο της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/10/7cc9d56c-43878256_1384526158348251_8963830032195649536_n-e1539595778457.jpg)
Στην Αθήνα πραγματοποιήθηκε τις προηγούμενες ημέρες η πανελλήνια έκθεση τροφίμων. Η Δυτική Μακεδονία είχε ξεχωριστό περίπτερο το οποίο επισκέφθηκε ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Γρεβενών κκ Δαβίδ.Η Βιομηχανία Τροφίμων Γρεβενών,<<Αγρός Γρεβενά>> ευχαριστεί τον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Γρεβενών κκ Δαβίδ για την επίσκεψη του στο συγκεκριμένο περίπτερο και γ τις ολόθερμες ευχές που έδωσε προς τους ιδιοκτήτες της εταιρείας. Οι φωτογραφίες που ακολουθούν είναι από την επίσκεψη του Σεβασμιώτατου Μητροπολίτη στο συγκεκριμένο περίπτερο:
- Προηγούμενο Άγιος Αχίλλειος: Το γραφικό νησάκι στις Πρέσπες με τους 21 κατοίκους
- Επόμενο Δραστηριότητα των Αστυνομικών Υπηρεσιών Δυτικής Μακεδονίας κατά τον Σεπτέμβριο