![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ο πρόεδρος τoυ Ιατρικού Συλλόγου Γρεβενών, κ. Δημήτρης Ψευτογκάς, στο Ράδιο Γρεβενά 101,5 τη Πέμπτη 27/8
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2020/08/1656361_915414071825712_2013756160934366862_n.jpg)
Η εξέλιξη της πανδημίας του κοροναϊού στην Ελλάδα, έχει αρχίσει να παίρνει ανησυχητικές διαστάσεις, όπως είχε προειδοποιήσει με διάφορα άρθρα του, ο πρόεδρος τoυ Ιατρικού Συλλόγου Γρεβενών, κ. Δημήτρης Ψευτογκάς.
Ποιός είναι ο βαθμός ετοιμότητας του ιατρικού προσωπικού στα Γρεβενά, ποιες οι δυσκολίες που αντιμετωπίζει καθημερινά, άλλα και πολλά άλλα ερωτήματα θα απαντηθούν στην ” Πρωινή Φωνή ” της Πέμπτης 27/8.
Ακούστε μας ζωντανά και μέσω ίντερνετ, πατώντας play στο www.grevenamedia.gr .
- Προηγούμενο Αντίστροφη μέτρηση για τις αιτήσεις στους δήμους
- Επόμενο Υγειονομικό πρωτόκολλο ερασιτεχνικού ποδοσφαίρου- ΕΠΟ προπονήσεων-επίσημων-φιλικών αγώνων