![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ο περιφερειάρχης Θ. Καρυπίδης για το ειδικό τιμολόγιο: Δεν θα ισχύει για τους εργαζόμενους της ΔΕΗ και για τους δικαιούχους του Κοινωνικού Τιμολογίου – Θα ισχύει για πάντα, όχι για ένα χρόνο (βίντεο)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/05/2b1ee558--e1527233832501.png)
Το ειδικό τιμολόγιο που που τίθεται σε ισχύ για όλη τη Δυτική Μακεδονία δεν θα ισχύει για τους εργαζόμενους της ΔΕΗ και για τους δικαιούχους του Κοινωνικού Τιμολογίου – “Θα ισχύει για πάντα, όχι για ένα χρόνο…Δε χρειάζονται πανηγυρισμοί και κορώνες” επισημαίνει ο περιφερειάρχης Θεόδωρος Καρυπίδης.
Παρακολουθείστε το βίντεο:
- Προηγούμενο Αρχαιρεσίες στον Σύλλογο Γρεβενιωτών Κοζάνης “Ο ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ “
- Επόμενο Ανακοίνωση από την Ιερά Μητρόπολη Γρεβενών