8 Νοέ, 2016 Γρεβενά, Ειδήσεις 0 Και όμως, ο ΠΑΟΚ είναι παντού. Στα 2.400 μέτρα και συγκεκριμένα στο όρος Τύμφη μεταξύ Γρεβενών και Ζαγοροχωρίων ο ΠΑΟΚ στέκει περήφανος. Με γράμματα από λευκές πέτρες που ξεπερνούν τα 10 μέτρα το καθένα και άλλα συνθήματα οι Παοκτζήδες εξέφρασαν την αγάπη τους για την ομάδα.
Συνεχίζονται και τους θερινούς μήνες οι ενημερωτικές διαλέξεις του Τμήματος Τροχαίας Γρεβενών σε μαθητές των Κέντρων Δημιουργικής Απασχόλησης και Παιδικών Σταθμών για την Οδική Ασφάλεια στην πόλη των Γρεβενών με θέμα «Μαθαίνω να κινούμαι με ασφάλεια» 16 Ιούλ, 2024
Ένωση Καλαθοσφαιρικών Σωματείων Δυτικής Μακεδονίας: Γενική τακτική συνέλευση την Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου 2024 και ώρα 18:00 16 Ιούλ, 2024
Συνάντηση του Περιφερειάρχη Δυτικής Μακεδονίας Γιώργου Αμανατίδη με τη Διοίκηση της ΔΕΗ για ζητήματα της περιοχής 16 Ιούλ, 2024
Σύσκεψη στην Περιφερειακή Ενότητας Καστοριάς για τα προβλήματα σε καλλιέργειες της περιοχής από τρωκτικά 16 Ιούλ, 2024
Νέο περιστατικό ενδοοικογενειακής βίας στην Καστοριά – Τον κατήγγειλε η γυναίκα του για ξυλοδαρμό και απειλές 16 Ιούλ, 2024