![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ο Μητροπολίτης Γρεβενών κ. Δαβίδ παρέθεσε δείπνο σε όλους τους εργαζομένους στην καθαριότητα του Δήμου Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/12/-e1451388674799.jpg)
Ο Μητροπολίτης Γρεβενών κ. Δαβίδ παρέθεσε δείπνο σε όλους τους εργαζομένους στην καθαριότητα του Δήμου Γρεβενών, το βράδυ της Δευτέρας 28-12-2015, σε εστιατόριο της πόλης μας.
Η Ιερά Μητρόπολη Γρεβενών θέλησε με αυτό τον τρόπο να τιμήσει και να ευχαριστήσει τους συνανθρώπους μας που καθημερινά αγωνίζονται σκληρά – σε συνθήκες δύσκολες και αντίξοες – για να κρατήσουν τα Γρεβενά καθαρά, να δώσουν μια διαφορετική εικόνα στον τόπο μας και να χαίρονται όλοι, κάτοικοι και επισκέπτες, την καθαριότητα της πόλης μας.
Στην εκδήλωση παραβρέθηκαν ο Δήμαρχος Γρεβενών κ. Γιώργος Δασταμάνης και ο αντιδήμαρχος Καθαριότητος κ. Χρήστος Τριγώνης.
- Προηγούμενο Γρεβενά: Πρόγραμμα τέλεσης Δοξολογίας για το νέο έτος
- Επόμενο Έτσι θα είναι οι νέες ταυτότητες – Αποτύπωμα, μικροτσίπ και ίριδα