![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ο Εμπορικός Σύλλογος Γρεβενών για το σημερινό Συλλαλητήριο στα Γρεβενά για Μακεδονία μας
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/12/29b56453-emporikos-syllogow-εμπορικος-συλλογος-γρεβενων-e1516604364214.jpg)
Ο Εμπορικός Σύλλογος Γρεβενών καλεί τα μέλη του να συμμετάσχουν στο συλλαλητήριο για την Μακεδονία, την Παρασκευή 29/6/2018 και ώρα 19:00, που θα διεξαχθεί στην Κεντρική πλατεία της πόλης μας.
Με τιμή
Το Δ.Σ. του Εμπορικού Συλλόγου Γρεβενών
- Προηγούμενο Τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα στους 4 Νομούς της Δυτικής Μακεδονίας
- Επόμενο Στο Συμβούλιο της Επικράτειας κατά της συμφωνίας των Πρεσπών προσέφυγαν η Πανελλήνια Ομοσπονδία Πολιτιστικών Συλλόγων Μακεδόνων και οι Παμμακεδονικές Ενώσεις των αποδήμων Μακεδόνων