![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ο δημοτικός σύμβουλος Απόστολος Τσένης παραιτήθηκε από πρόεδρος του Κέντρου Αλληλεγγύης και Αθλητισμού του Δήμου.
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/10/5-e1476254623486.jpg)
Κατά τη χθεσινή συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Γρεβενών (Τρίτη 11-10-2016) ο δημοτικός σύμβουλος της πλειοψηφίας κ. Απόστολος Τσένης δήλωσε ότι “παραιτείται από πρόεδρος του Κέντρου Κοινωνικής Αλληλεγγύης και Αθλητισμού του Δήμου Γρεβενών.” Ο κ. Τσένης δήλωσε πως επιφυλάσσεται για οποιεσδήποτε άλλες ενέργειες που θα ακολουθήσουν στο μέλλον.
- Προηγούμενο Ξεκινούν σήμερα οι μετεγγραφές των φοιτητών ΑΕΙ -Όλα όσα πρέπει να γνωρίζουν
- Επόμενο Της πλάκας… * Του Δημήτρη Ψευτογκά