![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ο Αγιασμός για την ομάδα Α.Σ. ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2022/10/308989392_182661327657644_6250658235154516166_n.jpg)
Ο καθιερωμένος Αγιασμός για την νέα ποδοσφαιρική χρονιά πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 30 Σεπτεμβρίου για την ομάδα Α.Σ. ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ. Με τις ευχές του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτη Γρεβενών κ. Δαβίδ, ο πατέρας Χρήστος τέλεσε τον Αγιασμό. Καλή αθλητική χρονιά στην ομάδα μας, τους προπονητές, τους διοικούντες και όλους τους Γρεβενιώτες!
- Προηγούμενο Επιτακτική ανάγκη συνέχισης του ειδικού προγράμματος νέων ανέργων επιστημόνων * Του Γιώργου Καλαμάρα
- Επόμενο Προπονητική Εσπερίδα – Εγγραφές Kastraki Trail