![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ο Α.Γ.Σ. Ελιμειώτης στην 17η Πανελλήνια γιορτή μανιταριού
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/08/DSCN9297.jpg)
Το διήμερο 18 & 19 Αυγούστου 2023 ο Α.Γ.Σ. Ελιμειώτης ήταν παρών στην 17η Πανελλήνια Γιορτή Μανιταριού στο πάρκο των Μανιταριών στα Γρεβενά! Ο πυγμαχικός Σύλλογος συμμετείχε στο πρόγραμμα των υπαίθριων δραστηριοτήτων με επιλεγμένα παιδαγωγικά παιχνίδια και με δράσεις προσομοίωσης στους αγώνες πυγμαχίας! Η προσέλευση παιδιών καθώς και των μεγαλυτέρων ξεπέρασε κάθε προσδοκία! Η ροή όσων ήθελαν να λάβουν μέρος στις δράσεις μας ασταμάτητη!
Θερμά συγχαρητήρια στους διοργανωτές αυτής της τόσο σημαντικής γιορτής για τον τόπο μας!
- Προηγούμενο Ευχαριστήρια ομιλία του Εφημερίου Σαμαρίνης π. Ευθύμιου Καραπούλιου στη Θεία Λειτουργία προς τιμήν του Νεομάρτυρα Αγίου Δημητρίου εκ Σαμαρίνης
- Επόμενο Οι πολιτικοί νάνοι, η Νέα Ρυθμιστική Απόφαση για το κυνήγι και οι Κυνηγοί της Αλήθειας