![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Νίκη των Παγκορασίδων του Αστέρα
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/02/39455df2-4e3e-4ae4-8a23-d6114e02be26.jpg)
Νίκη στο πλαίσιο της δωδέκατης αγωνιστικής, του πρωταθλήματος του γ’ομίλου της ε.σ.πε.μ. για τις παγκορασίδες του Αστέρα Γρεβενών. Τα «αστέρια» κατάφεραν σε σύντομο χρονικό διάστημα το 3-0 σετ, απέναντι στην ομάδα του Αριστέα Φιλ’ώτα.
Οι προπονητές της ομάδας είχαν την δυνατότητα να χρησιμοποιήσουν όλες τις αθλήτριες, γεγονός που διαμόρφωσε υπέροχο κλίμα.
Αξιοσημείωτη η άριστη φιλοξενία των ανθρώπων του Αριστέα Φιλώτα.
Επόμενο παιχνίδι μέσα στην έδρα μας, την Κυριακή στις 7 Φεβρουαρίου, στο κλειστό γυμναστήριο του δ.α.κ. της πόλης, απέναντι στις Ακαδημίες Πετοσφαίρισης Καστοριάς
- Προηγούμενο Διασκευάζοντας ένα γράμμα του…
- Επόμενο “40 χρόνια ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας – 40 χρόνια αειφόρου ανάπτυξης”