![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Νέο χρυσό μετάλλιο για τον Μίλτο Τεντόγλου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/07/b006dca0c4011d01952674792b788b22_L-e1468215638324.jpg)
Νέο χρυσό μετάλλιο για τον πρωταθλητή της Γυμναστικής Ένωσης Γρεβενών Μίλτο Τεντόγλου αυτή τη φορά στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων που διεξήχθη στις Σέρρες στις 10 Ιουλίου 2016.
Ο αθλητής του Βαγγέλη Παπανίκου με άλμα στα 7,69μ. κέρδισε εύκολα τον αγώνα και έδειξε πανέτοιμος για τη μεγάλη πρόκληση του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος της κατηγορίας του σε λίγες μέρες.
Η Γ.Ε.Γρεβενών συγχαίρει το Μίλτο και τον προπονητή του και εύχεται μια συγκλονιστική συνέχεια που θα μας κάνει όλους περήφανους!!!!!!!
- Προηγούμενο Σύλληψη δυο ατόμων στα Γρεβενά για κατοχή αδασμολόγητου καπνού
- Επόμενο Επιθέσεις αρκούδας σε κοπάδια στο Περιβόλι Γρεβενών