![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Mπορείς να μου πεις γιατί εγώ,που είμαι έντεκα χρονών,να είμαι συνομίληκος μ’ εσένα,που είσαι εβδομήντα πέντε; * Σκιτσογραφία του Αρκά
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2022/11/synomilikoi02-1.jpg)
Δείτε την εικόνα:
- Προηγούμενο Τα Σκουπίδια κάποιου… …Μπορεί να είναι ο Θησαυρός….κάποιου άλλου… * Του Ευθύμη Πολύζου
- Επόμενο Γεύσεις της Δυτικής Μακεδονίας στο Tipperary της Ιρλανδίας από τον ΟΕΝΕΦ! Τελική εκδήλωση – Food Festival στο πλαίσιο της Στρατηγικής Συνεργασίας “HEALTH”, Βασική Δράση 2 του προγράμματος Erasmus+ μεταξύ του ΟΕΝΕΦ, του Youth Work Ireland Tipperary και του TwoPlusTwo