![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/Βραβευμένη-αφίσα-Μουσικού-Σχολείου-Σιάτιστας-MAKE-A-WISH.jpg)
Το Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας «Κωνσταντίνος & Ελένη Παπανικολάου» συγχαίρει θερμά τις καθηγήτριες κ. Αναστασία Ματσαρίδου και κ. Δήμητρα Κατρανά καθώς και τις μαθήτριες και τους μαθητές της ομάδας του Προγράμματος MAKE A WISH του σχολείου για το 2ο Βραβείο που απέσπασαν στο Δημιουργικό Διαγωνισμό του Προγράμματος 2022- 2023 με την αφίσα που φιλοτέχνησαν. Εύχεται σε όλους μικρούς και μεγάλους η ζωή τους να πλημμυρίσει υγεία και χαρά όπως οι νότες της μουσικής πλημμυρίζουν τον κόσμο!
- Προηγούμενο Σαββατοκύριακο 29-30 Απριλίου – Κάθε Εβδομάδα – Όλες οι μικρές αγγελίες στην “Φωνή των Γρεβενών ” – Τηλέφωνο Αγγελιών: 24620-80025
- Επόμενο Μήνυμα του Πάρι Κουκουλόπουλου για την εργατική Πρωτομαγιά