![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Μεγαλέξανδρος: Επιτυχία του κολυμβητικού συλλόγου ΑΣ ΜΕΓΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/08/e292806e-img_20170717_230256_814.jpg)
Επιτυχία του κολυμβητικού συλλόγου ΑΣ ΜΕΓΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ και του προπονητή κολύμβησης Παπαδόπουλου Κωνσταντίνου αποτελεί η εισδοχή του μαθητή λυκείου Αλέξανδρου Κλωνάρα στη σχολή Τ.Ε.Φ.Α.Α Κομοτηνής. Ευχόμαστε καλή σταδιοδρομία και παράλληλα ένα ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη που έδειξε τόσο στον σύλλογο όσο και στον κύριο Παπαδόπουλο.
- Προηγούμενο Παρασκευή 25 Αυγούστου: ΔΩΡΕΑΝ– Κάθε Μέρα- Όλες οι μικρές αγγελίες στην ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
- Επόμενο Η Χορωδία του Μουσικού Σχολείου Σιάτιστας στο αφιέρωμα για το Δήμο Μούτση(αφίσα)