![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Με τον Περιφερειάρχη Ηπείρου Αλέκο Καχριμάνη και τον Δήμαρχο Μετσοβου Κώστα Τζαφέα στην πλατεία της Εράτυρας συναντήθηκε ο Αντιπεριφερειάρχης Γρεβενών (Φωτογραφίες)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/02/16682021_1366829693375907_1039771989136450747_n-e1486851407601.jpg)
- Προηγούμενο Επιδότηση 50% του μισθού, στις επιχειρήσεις που θα προσλάβουν άνεργους 50ρηδες, προσφέρει ο ΟΑΕΔ
- Επόμενο Κυριακή 12 Φεβρουαρίου: Πυρσός Γρεβενών 1971-2007: Οι αγώνες, οι συνθέσεις, οι βαθμολογίες και τα γκολ. Σήμερα ΠΥΡΣΟΣ-Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ, ΑΡΗΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ, ΠΥΡΣΟΣ-ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ και ΠΥΡΣΟΣ-ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ