![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Με πολύ μεγαλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε η ομιλία του συγγραφέα Στέφανου Ξενάκη που διοργάνωσε το ΚΔΑΠ ΑΜΕΑ Αγκαλιασέ με και το ΚΔΗΘ Γρεβενών Ευημερία
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/03/FB_IMG_1709448153519.jpg)
Την Τρίτη 27 Φεβρουαρίου 2024 είχαμε την τιμή να φιλοξενήσουμε τον Στέφανο Ξενάκη έναν καταπληκτικό άνθρωπο και συγγραφέα που μας συγκλόνισε με την παρουσίαση του και μας υπενθύμισε πως η ευτυχία βρίσκεται στα μικρά πράγματα 🙏
Το @kdapamea_agaliase_me μαζί με το @kdif.grevenwn ( Κδηφ Ευημερια Δυτικής Μακεδονίας Γρεβενα – Καστορια) και το βιβλιοπωλείο «Ασυναγωνιστον» διοργάνωσαν την εκδήλωση.
Σας ευχαριστούμε πολύ όλους❤️
- Προηγούμενο Δήμος Γρεβενών: Στα «μπλε της Ελλάδας» το Δημαρχείο και το Ρολόι της πόλης για το «Χρυσό μας παιδί» Μίλτο Τεντόγλου
- Επόμενο Δήμος Γρεβενών: «Μάγεψε» πληρώματα και θεατές το 20ο Εαρινό Ράλι ΛΕΚΑΜ