![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Με νίκη συνδυάστηκε η επιστροφή του Φ.Ο. Πρωτέας Γρεβενών στο ανακαινισμένο Κλειστό των Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2021/12/ΠΡΩΤΕΑΣ-ΠΑΛΑΜΑΣ-208.jpg)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
Φ.Ο.ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – Γ.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 94-85
Με νίκη συνδυάστηκε η επιστροφή του Φ.Ο. Πρωτέας Γρεβενών στο ανακαινισμένο Κλειστό των Γρεβενών, καθώς επικράτησε των Τιτάνων Παλαμά με σκορ 94-85, στην 11η αγωνιστική του 3ου ομίλου της Β΄ Εθνικής .
Το Δ.Σ. , οι προπονητές και οι αθλητές ευχαριστούν τον φίλαθλο κόσμο της ομάδας για την τεράστια συμβολή του, στην επίτευξη μιας σημαντικής νίκης για τη συνέχεια του πρωταθλήματος.
Διαιτητές: Θεοδώρου, Εκίζογλου, Σαρακενίδης
Δεκάλεπτα: 24-19, 48-46, 66-63, 94-85
Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Τζιουβάρας 6, Γρίψιος 10 (1), Κλωνάρας 12 (1), Παλάσκας 20 (4), Σιπιτάνος 23, Κωνσταντίνου 14 (4), Μπόζιαρης 5 (1), Μαλιούρας 4, Ασλανίδης, Κυρατζής, Καραγιάννης.
Τιτάνες Παλαμά (Χαντζιάρας): Τσούμας Γ. 5, Μάνος 3 (1), Τσούμας Σ. 22 (4), Καραδήμας 22 (1), Ξένος 6 (2), Σφακιανός, Μανδαλάκης 23 (3), Μούμογλου 4, Βλάχος.
- Προηγούμενο Εκτοξεύτηκαν οι τιμές για τις προστατευτικές μάσκες FFP2 και Ν95
- Επόμενο Έρχεται το δωρεάν διαδίκτυο σε 2.500 δημόσιους χώρους