![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Λαϊκές συνελεύσεις στα δ.δ. του δήμου Δεσκάτης για την κατάρτιση του τεχνικού προγράμματος
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2019/09/received_3022982501061985.jpeg)
Συνεχίζονται οι λαϊκές συνελεύσεις στα δ.δ. του δήμου Δεσκάτης για την κατάρτιση του τεχνικού προγράμματος. Στις 19 Σεπτεμβρίου 2019 ο δήμαρχος Κορδίλας Δημήτρης, συνοδευόμενος από δημοτικούς συμβούλους επισκέφθηκε το δ.δ.της Άνοιξης και το δ.δ Τριφυλλίου η μεγάλη συμμετοχή του κόσμου και οι προτάσεις που κατατέθηκαν από τους κατοίκους θα είναι ο οδηγός κατάρτισης του τεχνικού προγράμματος.
Γραφείο Τύπου Δημάρχου
- Προηγούμενο Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Γρεβενών την Τρίτη 24 Σεπτεμβρίου
- Επόμενο Έρχονται αυστηρότερες ποινές για παραβάσεις του ΚΟΚ – Πότε θα αυξάνεται ο χρόνος αφαίρεσης του διπλώματος