![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Κυριάκος Ταταρίδης: Ευχαριστήριο προς το Τμήμα Τροχαίας Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/09/FB-3.jpg)
Ο υποψήφιος Δήμαρχος Γρεβενών, κ. Ταταρίδης και τα μέλη του Συνδυασμού «Γρεβενά: ο τόπος μας… η ζωή μας, αισθάνονται την υποχρέωση να ευχαριστήσουν δημόσια την Αστυνομική Διεύθυνση Γρεβενών και ειδικότερα το Τμήμα Τροχαίας , για την συμβολή της στην ομαλή διεξαγωγή της τελετής των εγκαινίων του Εκλογικού μας Κέντρου.
- Προηγούμενο Παρουσίαση του βιβλίου “Στις μυλόπετρες του χρόνου”, την Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου
- Επόμενο Την Παρασκευή 6 Οκτωβρίου η ομιλία του Κυριάκου Ταταρίδη στην κεντρική πλατεία Γρεβενών