![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Κυριακή ΙΒ΄ Λουκά στον Ιερό Ναό Αγίου Γεωργίου στα Γρεβενά
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/01/0-02-05-1fa926ad08dbfe1695eb6d18c0fd8a280168472eb47244052c169e7fe61ed78e_7a15c3a12528aa0e.jpg)
Στον Ιερό Ναό Αγίου Γεωργίου της πόλεως Γρεβενών λειτούργησε ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Γρεβενών κ. Δαβίδ, την Κυριακή 15-1-2023, κηρύττοντας το θείο λόγο στους πιστούς. Μετά την Θεία Λειτουργία τέλεσε το ετήσιο μνημόσυνο του μακαριστού εφημερίου του Ναού , π. Χρήστου Τσιοτίκα.
- Προηγούμενο Η Blue Monday πέφτει κάθε χρόνο την τρίτη Δευτέρα του Ιανουαρίου
- Επόμενο Φίλαθλο Σωματείο Κοζάνη: συνέχισε νικηφόρα, παρέμεινε πρώτη και αήτητη στον 2ο όμιλο