Ράδιο Γρεβενά – 101.5

Grevenamedia @facebook

Κινηματογράφος Γρεβενών
PAPAGEORGIOU

Ράδιο Γρεβενά Συνεντεύξεις

Jumbo
tsiarsiotis
ΙΩΑΝΝΑ
ΓΚΙΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
delivery LOCO
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων

Κατηγορίες

Κύπελλο Γ’ Εθνικής: Κλήρωση και διασταυρώσεις

Προκρίνεται στην α’ φάση ο ΑΟ Καβάλας

Η κλήρωση του Κυπέλλου Γ’ Εθνικής στον 1ο όμιλο στην α’ φάση και οι συνεχείς διασταυρώσεις.

Αναλυτικά έχουμε:

1η φάση

Ν.16 Ορφέας Ξάνθης-ΑΕ Ποντίων
Ν.17 ΑΟ Καρδίας-Αλμωπός Αριδαίας
Ν.18 Μακεδονικός Φούφα-ΑΠΕ Λαγκαδά
Ν.19 Απόλλων Καλαμαριάς-Δόξα Δράμας
Ν.20 Καμπανιακός-Νέστος Χρυσούπολης
Ν.21 Δόξα Προσκυνητών-Εορδαϊκός
Ν.22 Νάουσα-Απόλλων Παραλιμνίου

Προκρίνεται στην α” φάση ο ΑΟ Καβάλας (Ν4)

2η φάση

Ν.23 Ν.20 – Ν.19
Ν.24 Ν.16 – Ν.21
Ν.25 ΑΟ Καβάλας – Ν.17
Ν.26 Ν.18 – Ν.22

3η φάση

Ν.27 Ν.23 – Ν.24
Ν.28 Ν.26 – Ν.25
Τελικός

Ν.28 – Ν.27

 

Η κλήρωση του Κυπέλλου Γ’ Εθνικής στον 2ο όμιλο στην α’ φάση και οι συνεχείς διασταυρώσεις.

Αναλυτικά έχουμε:
1η φάση

Ν.17 ΑΕ Καραϊσκάκης-Εθνικός Φιλιππιάδας
Ν.18 ΑΕ Ιστιαίας-Ρήγας Φεραίος
Ν.19 Ολυμπιακός Βόλου-Απόλλων Λάρισας
Ν.20 Νίκη Βόλου-Θεσπρωτός
Ν.21 Αστέρας Πετρίτη-Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου
Ν.22 Τηλυκρατής Λευκάδας-Διαγόρας Σεβαστής
Ν.23 Αμβρακία Κωστακιών-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Ν.24 Πιερικός Πύδνα Κίτρους

 

2η φάση

Ν.25 Ν.23 – Ν.19
Ν.26 Ν.24 – Ν.22
Ν.27 Ν.17 – Ν.21
Ν.28 Ν.20 – Ν.18

3η φάση

Ν.29 Ν.25 – Ν.27
Ν.30 Ν.26 – Ν.28

Τελικός

Ν.29 – Ν.30

 

Προκρίνεται στην α’ φάση ο Φωστήρας

Η κλήρωση του Κυπέλλου Γ’ Εθνικής στον 3ο όμιλο στην α’ φάση και οι συνεχείς διασταυρώσεις.

Αναλυτικά έχουμε:

(Ν.16) Χαλκίδα-Αχαϊκή
(Ν.17) Ζευγολατιό-Θήβα
(Ν.18) Τσικλητήρας Πύλου-Παναχαϊκή
(Ν.19) Παναρκαδικός-Μεγαλόπολη
(Ν.20) Παναργειακός-Ερμιονίδα
(Ν.21) Αμαλιάδα-Λουτράκι
(Ν.22) ΠΑΟ Βάρδας-Αιολικός

Προκρίνεται στην α” φάση ο Φωστήρας (Ν15)

2η φάση

(Ν23) Νικητής 16-Φωστήρα
(Ν24) Νικητής 17-Νικητής 20
(Ν.25) Νικητής 21-Νικητής 19
(Ν26) Νικητής 18-Νικητής 22

3η φάση

(Ν27) Νικητής 24-Νικητής 26
(Ν28) Νικητής 25-Νικητής 23

Τελικός που θα γίνει σε ουδέτερη έδρα

Νικητής 27-Νικητής 28

 

Χωρίς αγώνα στην επόμενη φάση ο Πανθηραϊκός!

Η κλήρωση της α” φάσης του Κυπέλλου Γ’ Εθνικής στον 4ο όμιλο. Αναλυτικά τα ζευγάρια στην α’ φάση και οι διασταυρώσεις σε β’ και γ’ φάση. Αναλυτικά έχουμε:

(Ν16) Ρόδος-Ιάλυσος
(Ν17) ΠΟΑ-Ερμής Ζωνιανων
(Ν18) ΙΝΚΑ-Εργοτέλης
(Ν19) Κηφισιά-Προοδευτική
(Ν20) Ηλυσιακός-Ιωνικός
(Ν21) Αγιος Ιερόθεος-Θύελλα Ραφήνας
(Ν21) Τριγλία Ραφήνας-Εθνικός Πειραιά

**Στην επόμενη φάση προκρίνεται ο Πανθηραϊκός

Στην 2η φάση οι διασταυρώσεις

(Ν23) Νικητής 21-Νικητής 22
(Ν24) Νικητής 18-Νικητής 19
(Ν25) Πανθηραϊκός-Νικητής 16
(Ν26) Νικητής 20-Νικητής 17

Στην 3η φάση

(Ν27) Νικητής 23-Νικητής 24
(Ν28) Νικητής 26-Νικητής 25

 

Τελικός Ομίλου που θα γίνει σε ουδέτερη έδρα

Νικητής 27-Νικητής 28

 

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Γ΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2016-2017

1η ΦΑΣΗ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

16-10-2016

 

2 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

13-11-2016

 

3 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

14-12-2016

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

22-02-2017

 

2η ΦΑΣΗ:

(Ηµιτελικοί) 29-03-2017

 

Ο Τελικός Αγώνας θα ορισθεί από την Επιτροπή Κυπέλλου.

Σχετικά άρθρα

Χρυσή Τομή
POTIKA MYRTO
Αγγελία
Διαφήμιση ΛΑΔΙΑ
Ράδιο 101.5
ΤΣΙΟΓΚΑΣ

Follow Us

ΦΥΛΑΞΗ
 
ΗΛΕΚΤΡΟΝ
Σεμερτζίδης
TSIOVAKAS

Καιρός

Γρεβενά

Grevena

Fog
Humidity: 100
Wind: 0 km/h
1 °C
3 11
19 Jan 2015
3 11
20 Jan 2015
Κανάλι 28 | Ράδιο Γρεβενά 101,5