Ράδιο Γρεβενά – 101.5

Κτηματολόγιο
Ράδιο 101.5
PAPAGEORGIOU

Grevenamedia @facebook

POTIKA MYRTO
SPONSORS

Grevena

Fog
Humidity: 100
Wind: 0 km/h
1 °C
3 11
19 Jan 2015
3 11
20 Jan 2015
ΓΚΙΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΑ
tsiarsiotis
delivery LOCO
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων

Κατηγορίες

Κύπελλο Ερασιτεχνών: Με τους Ερασιτένχες ΠΑΣ Ιωάννινα αγωνίζεται ο Πυρσός

Την ΤΕΤΑΡΤΗ 05 – 04 – 2017 θα διεξαχθεί ο αγώνας μεταξύ των ομάδων ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ, σύμφωνα με το sportsup.gr που ήταν παρόν στην κλήρωση του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Ελλάδας έγινε στα γραφεία της ΕΠΟ, η κλήρωση του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Ελλάδας.

Οι αγώνες που θα διεξαχθούν την Τετάρτη 5/4 σε ώρα που θα ανακοινωθεί σύντομα από την ΕΠΟ ενώ όσες ομάδες προκριθούν θα αγωνιστούν στις 12/4.

Οι συγκυρίες δεν είναι και οι καλύτερες όσον αφορά την οικονομική κατάσταση των ομάδων. Ποια ήταν αυτή;

Δήλωσαν όλες οι ομάδες!

Δείτε τα ζευγάρια στους 9 ομίλους :

1ος όμιλος

1η αγωνιστική (5/4)

1. Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σκουτάρεως

2. ΑΕ Διδυμοτείχου – ΓΣ Προσοτσάνης

3. Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

2η αγωνιστική (12/4)

Νικητής 2 – Νικητής 3

Χωρίς αγώνα ο νικητής 1

2ος όμιλος

1η αγωνιστική (5/4)

1. Μακεδονικός Βεύης – ΠΟ Τριγλίας

2. ΠΑΟΚ Κρηστώνης – ΑΕ Αλεξάνδρειας

3. Εδεσσαϊκός – ΠΑΟ Κουφαλίων

2η αγωνιστική (12/4)

Νικητής 2 – Νικητής 3

Χωρίς αγώνα ο νικητής 1

3ος όμιλος

1η αγωνιστική (5/4)

1. ΑΕ Λευκίμμης – ΑΕΠ Καραγιαννίων

2. Ερασιτέχνες ΠΑΣ Γιάννινα – Πυρσός Γρεβενών

3. Καστοριά – Θύαμις Καστρίου

2η αγωνιστική (12/4)

Νικητής 2 – Νικητής 3

Χωρίς αγώνα ο νικητής 1

4ος όμιλος

1η αγωνιστική (5/4)

1. Διγενής Νεοχωρίου – Ολυμπιακός Λαμίας

2. ΑΟ Σελλάνων – ΓΣ Αλμυρός

3. ΑΕ Ποσειδών ΠΠΠ – Αχιλλέας Φαρσάλων

2η αγωνιστική (12/4)

Νικητής 2 – Νικητής 3

Χωρίς αγώνα ο νικητής 1

5ος όμιλος

1η αγωνιστική (5/4)

1. Απόλλων Πάργας – Φωκικός

2. Σκουφάς Κομποτίου – ΑΕ Μεσολογγίου

3. Αίολος Καρπενησίου – Αναγέννηση Σχηματαρίου

2η αγωνιστική (12/4)

Νικητής 2 – Νικητής 3

Χωρίς αγώνα ο νικητής 1

6ος όμιλος

1η αγωνιστική (5/4)

1. Ηρακλής Ψαχνών – Αστέρας Βλαχιώτη

2. Αργοναύτης Νέας Κίου – ΑΟ Ατλαντίς

3. Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας – Λεωνίδιο

2η αγωνιστική (12/4)

Νικητής 2 – Νικητής 3

Χωρίς αγώνα ο νικητής 1

7ος όμιλος

1η αγωνιστική (5/4)

1. Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Καλαμάτα

2. ΑΟ Κατασταρίου – Κεραυνός Αγίου Βασιλείου

3. ΑΟ Σάμης – Πανηλειακός

2η αγωνιστική (12/4)

Νικητής 2 – Νικητής 3

Χωρίς αγώνα ο νικητής 1

8ος όμιλος

1η αγωνιστική (5/4)

1. ΑΟ Σουρμένων – ΑΨΕΣ Πυθαγόρας

2. ΑΟ Σύρου – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

3. Ηρακλής Θυμιανών – Διαγόρας Ρόδου

Χωρίς αγώνα ο ΑΠΟ Κερατσίνι

2η αγωνιστική (12/4)

Νικητής 3 – Νικητής Νικητής 1

Νικητής 2 – ΑΠΟ Κερατσίνι

9ος όμιλος

2η αγωνιστική (12/4)

1. Ερασιτέχνες Πλατανιά – Ηρόδοτος

2. Επισκοπή – ΟΦ Ιεράπετρας

3η αγωνιστική (19/4)

Νικητής 1 – Νικητής 2

 

 

Σχετικά άρθρα

Χρυσή Τομή
Κινηματογράφος Γρεβενών
ΤΣΙΟΓΚΑΣ
ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ
Ζητείται
ΟΠΑΠ

Follow Us

 
TSIOVAKAS
ΗΛΕΚΤΡΟΝ
Σεμερτζίδης
Κανάλι 28 | Ράδιο Γρεβενά 101,5

Καιρός

Γρεβενά

Αναγνώστου Ιωάννης