ΟΠΑΠ
SPONSORS
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
POTIKA MYRTO
PAPAGEORGIOU
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
ΟΠΑΠ

Grevena

Fog
Humidity: 100
Wind: 0 km/h
1 °C
3 11
19 Jan 2015
3 11
20 Jan 2015
ΝΟΣΗΛΙΑΣΙΣ
DONAS

Grevenamedia @facebook

ΙΩΑΝΝΑ
IKTEO
ΓΚΙΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κέντρο Ξένων Γλωσσών
tsiarsiotis
Καφενείο
KARTSIOUNIS
GRAMMENOS
delivery LOCO
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων
Λίτσας

Κατηγορίες

ΚΕΝΤΡΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

Κατάθεση ψηφοδελτίου του συνδυασμού ’’Ελπίδα’’ στο Πρωτοδικείο Κοζάνης

Η επικεφαλής του συνδυασμού’’ Ελπίδα’’ συνοδευόμενη από υποψηφίους  περιφερειακούς συμβούλους  κατάθεσε σήμερα το πρωί ολοκληρωμένο ψηφοδέλτιο στο Πρωτοδικείο Κοζάνης.

Οι υποψήφιοι είναι η εξής κατά νομό:

Ζεμπιλιάδου Γεωργία

                                     (Υποψήφια Περιφερειάρχης)

                                  

                              Εκλογική Περιφέρεια Γρεβενών

                               Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

Α/Α.       ΕΠΩΝΥΜΟ              ΚΥΡΙΟ  ΟΝΟΜΑ                                               ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ   ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ                                                                   του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΓΚΙΝΗ                  ΕΙΡΗΝΗ                                                                                 του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                                                               του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΑΝΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                                                      του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ                ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ                                                     του ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ                                                                του ΠΑΥΛΟΥ
  7. ΣΑΡΟΥΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ                                                                 του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                                           του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

 

                              Εκλογική Περιφέρεια Καστοριάς

                               Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

Α/Α.    ΕΠΩΝΥΜΟ              ΚΥΡΙΟ  ΟΝΟΜΑ                               ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

  1. ΓΙΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                           του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΔΙΓΚΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                             του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ)                     του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΜΠΑΛΛΗ     ΞΑΝΘΙΠΠΗ (ΞΕΝΙΑ)                         του ΘΕΟΧΑΡΗ
  5. ΜΠΟΥΣΗΣ ΝΑΟΥΜ                                                του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΝΩΤΗ – ΤΟΤΟΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ                                                     του ΠΑΣΧΑΛΗ
  7. ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                          του ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                               του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΛΙΤΣΑ)                         του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  10. ΤΖΙΩΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                                      του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  11. ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ                                                του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

                                 Εκλογική Περιφέρεια Κοζάνης

                                Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

Α/Α.       ΕΠΩΝΥΜΟ        ΚΥΡΙΟ  ΟΝΟΜΑ                                              ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

  1. ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ                                                                   του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΑΠΑΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ                                                                           του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΒΟΡΙΑΖΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ)                                          του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (EYH)                                                          του ΣΑΒΒΑ
  5. ΓΚΟΡΤΣΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ                                                                          του ΧΑΡΙΣΙΟΥ
  6. ΓΚΡΙΤΖΕΛΗ-ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)                           του ΠΑΣΧΟΥ
  7. ΔΟΥΒΕΝΤΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ                                                               του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓIΟΣ                                                              του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  9. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΣΑΑΚ (ΣΑΚΗΣ)                                                    του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΖΑΝΔΕΣ          ΧΑΡΙΣΙΟΣ (ΧΑΡΗΣ)                                                     του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                                                      του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  12. ΖΙΟΥΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                                                  του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  13. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                                                 του ΗΛΙΑ
  14. ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ                                                                     του  ΙΩΑΝΝΗ
  15. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ        ΚΥΡΙΑΚΟΣ                                                         του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  16. ΚΑΡΜΑΛΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ                                                                      του  ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  17. ΚΑΡΟΥΤΑΣ       ΓEΩΡΓIΟΣ                                                             του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  18. ΚΑΤΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                                    του ΛΑΖΑΡΟΥ
  19. ΚΕΧΑΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                                              του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  20. ΚΟΥΦΑΛΕΞΗ-ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΑ    ΜΑΤΙΝΑ                                  του ΧΡΗΣΤΟΥ
  21. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΤΑ)                                                   του ΘΩΜΑ
  22. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΙΣ)                                     του ΙΩΑΝΝΗ
  23. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ (ΡΟΥΛΑ)                                               του ΧΡΗΣΤΟΥ
  24. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                           του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  25. ΜΟΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                                                   του ΧΡΗΣΤΟΥ
  26. ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ                                                      του ΙΩΑΝΝΗ
  27. ΜΠΡΟΥΣΙΟΒΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ                                                   του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  28. ΠΑΦΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ)                          του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  29. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                             του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  30. ΤΑΪΓΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ                                                                       του ΙΩΑΝΝΗ
  31. ΤΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ                                                               του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  32. ΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ                                                           του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  33. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                       του ΙΩΑΝΝΗ

                             Εκλογική Περιφέρεια Φλώρινας

                               Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

Α/Α.    ΕΠΩΝΥΜΟ    ΚΥΡΙΟ  ΟΝΟΜΑ                                       ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

  1. ΑΡΓΥΡΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                                                   του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  2. ΓΚΩΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                                                      του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΔΕΛΚΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                                  του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΙΒΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                                         του  ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                                του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  6. ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                             του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  7. ΠΑΠΠΑ ΦΙΛΑΡΕΤΗ                                                           του ΑΠΟΣΤΟΛ
  8. ΡΕΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                                                         του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                                    του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  10. ΣΥΜΠΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                                           του ΛΑΖΑΡΟΥ
  11. ΤΟΥΡΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ                                                      του ΠΕΤΡΟΥ

 

 

 

 

 

 

 

 

Σχετικά άρθρα

Χρυσή Τομή
Χρυσή Τομή
Κινηματογράφος Γρεβενών
ΤΣΙΟΓΚΑΣ
MPANTHS
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
ΠΩΛΕΙΤΑΙ

Follow Us

ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ
Πωλείται
Πωλείται
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
Ανταλλαγή διαμερίσματος
Ζητείται
ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ
ENOIKIAZETAI
ΠΩΛΕΙΤΑΙ
Πωλείται
ΗΛΕΚΤΡΟΝ
 
TSIOVAKAS
Σεμερτζίδης
Κανάλι 28 | Ράδιο Γρεβενά 101,5

Καιρός

Γρεβενά

Αναγνώστου Ιωάννης