![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Καφές με τον Σύλλογο Αλληλεγγύης και Εθελοντισμού «ΕΛΠΙΔΑ»
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/05/file-page1-e1464686106756.png)
Ο Σύλλογος Αλληλεγγύης και Εθελοντισμού «ΕΛΠΙΔΑ», καλεί τα μέλη και τους φίλους του συλλόγου να παρευρεθούν στον απογευματινό καφέ που θα πραγματοποιηθεί αύριο Τετάρτη 01-06-2016 και ώρα 07:00 το απόγευμα στο «ΚΑΣΤΡΑΚΙ», όπου θα ανταλλάξουμε απόψεις και να παρακολουθήσουμε θέαμα, για να ξεφύγουμε από την καθημερινότητα. Κόστος ο καφές και μόνον.
- Προηγούμενο Προγραμματισμός λειτουργίας του Ολοήμερου Προγράμματος των Ενιαίου Τύπου Ολοήμερων Δημοτικών Σχολείων και των Ολοήμερων Νηπιαγωγείων για το σχολικό έτος 2016-2017
- Επόμενο Στη εκπομπή ΄΄Η ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΜΑΣ ΠΑΡΑΣΟΣΗ΄΄ στο Ράδιο Γρεβενά 101, 5 με τους Γιάννη Τσιουμπλικα και Σάκη Παναγιωτόπουλο φιλοξενήθηκε η ορχήστρα του Κώστα Τσιοτίκα