![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Καφές με την «ΕΛΠΙΔΑ» σήμερα Τετάρτη 18 Μαΐου στην πλατεία Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2021/07/elpida-teaser_c3d521837743de214412311ff8c77664.jpg)
Σήμερα Τετάρτη 18 Μαϊου 2022 στις 7 το απόγευμα στο Καφέ ΕΝΑΣΤΡΟΝ, στην Πλατεία Εθνομάρτυρος Αιμιλιανού, μέλη και φίλοι η απλά γνωστοί του Συλλόγου θα πιούμε καφέ με την ´´Ε Λ Π Ι Δ Α ´´. Για να ξαναβρούμε τους ρυθμούς μας, για να ανταλλάξουμε απόψεις, για να στηρίξουμε τους καταστηματάρχες που χειμάζονται και τους συμπολίτες μας που δοκιμάζονται.
Το Δ.Σ. της ´´ Ε Λ Π Ι Δ Α Σ ´´
- Προηγούμενο Έκτακτο δελτίο επιδείνωσης καιρού για την Δυτική Μακεδονία
- Επόμενο Όταν Δεν Υπάρχει γύρω μας τίποτα το Αληθινό…πώς να Υποψιαστούμε…ότι όλα είναι Ψεύτικα; *Του Ευθύμη Πολύζου