![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ήττα για την αντρική ομάδα του Γυμναστικού Συλλόγου Γρεβενών από τον Αριστοτέλη Σκύδρας με 3-0
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/02/65eec34c-gymnastikos-syllogos-grevenon-e1517827965110.png)
Την ήττα γνώρισε η αντρική ομάδα του συλλόγου από την αντίστοιχη του Αριστοτέλη Σκύδρας με 0-3.Το αντρικό πρωτάθλημα της ΕΣΠΕΜ είναι το πιο απαιτητικό και μακράν το πιο δύσκολο. Ο Γ.Σ.Γρεβενών με μεγάλη προσπάθεια των ανθρώπων του από όλα τα πόστα όχι μόνο καταφέρνει, μέχρι στιγμής, να διατηρεί αντρικό τμήμα αλλά έχει και τμήματα υποδομής αγοριών.
Δεν τα κατάφερε η ομάδα μας των κορασίδων μέσα στην Καστοριά στο παιχνίδι κατά πάσα πιθανότητα που θα κρίνει την πρωτιά στον όμιλο. Έχασε με 3-0 αλλά διατήρησε το καλό κλίμα και θα παλέψει μέχρι το τέλος.
Χωρίς να συναντήσει αντίσταση σε κανένα σημείο του παιχνιδιού η ομάδα των παγκορασίδων υπερίσχυσε, του τυπικά γηπεδούχου, συμπολίτη Αστέρα με 3-0.
Εύκολο απόγευμα και για την γυναικεία ομάδα του Γυμναστικού Συλλόγου Γρεβενών, εκτός έδρας, αφού επικράτησε σε λιγότερο από μία ώρα του Αίολου Κατερίνης με 3-0.
- Προηγούμενο ΠΑΝ.Σ.Ε.Κ.Τ.Ε.: Εντατικοποίηση ελέγχων για το τσιγάρο-Αλλαγή προστίμων στους παραβάτες
- Επόμενο Τρίτη 6 Φεβρουαρίου ΔΩΡΕΑΝ– Κάθε Μέρα- Όλες οι μικρές αγγελίες στην ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Τηλέφωνο Αγγελιών: 24620-80025