![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Η ομάδα του Κεραυνού Αγίου Γεωργίου αντιμετωπίζει την ομάδα της Α.Ε. Κοζανης για τα play out ανδρων
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/05/75863b31-18763107_10209492660774995_1136995453_n.jpg)
Την Κυριακή και ώρα 16:00 η ομάδα του Κεραυνού Αγίου Γεωργίου αντιμετωπίζει την ομάδα της Α.Ε. Κοζανης για τα play out ανδρων Το Δ.Σ. του συλλόγου καλεί το φίλαθλο κοινό της πόλης, να στηρίξει με την παρουσία του την ομάδα των Γρεβενών , στο πιο κρίσιμο παιχνίδι για την επάνοδο της ομάδος στην Α’ ΕΚΑΣΔΥΜ ΑΝΔΡΏΝ Κατηγορία…
- Προηγούμενο Συνάντηση Τσίπρα με τον Περιφερειάρχη Δυτικής Μακεδονίας Θεόδωρο Καρυπίδη για το θέμα της ΔΕΗ
- Επόμενο Το πρωτοσέλιδο της εβδομαδιαίας εφημερίδας ‹‹ Η ΦΩΝΗ ΤΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ››