![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ημερίδα για τους μαθητές Γυμνασίου και Λυκείου Καρπερού, για γονείς και εκπαιδευτικούς την Τρίτη 31 Μαρτίου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/03/pic000322-e1426163361845.jpg)
Σας προσκαλούμε στο πλαίσιο του Προγράμματος Κοινωνικού Σχολείου για την υλοποίηση ημερίδας για τους μαθητές Γυμνασίου και Λυκείου Καρπερού, – γονείς και κηδεμόνες – εκπαιδευτικούς – πολίτες, στο Δημοτικό κτίριο της Δ.Ε Χασίων Δήμου Δεσκάτης , στην αίθουσα συνεδριάσεων Καρπερού, στις 31/03/2015, από 12:00μ.μ. – 14:00μ.μ., με θέμα «Ασφάλεια στο Διαδίκτυο».
Ο Δ/ντης Γενικού Λυκείου Ο Δ/ντης Γυμνασίου
Νασιόπουλος Απόστολος Τζιούφας Βασίλειος
- Προηγούμενο ΤΟ ΡΕΚΒΙΕΜ ΤΗΣ ΝΔ … Η ΑΝΑΤΟΛΗ ΜΙΑΣ ΝΕΑΣ ΚΕΝΤΡΟΔΕΞΙΑΣ..! *Του Γιώργου Νούτσου
- Επόμενο Καταστροφές στον οικισμό του Σουλιού. Άγνωστοι οι δράστες