![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ημερίδα με θέμα «Ψυχολογική Υποστήριξη Τρίτης Ηλικίας»
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/55-e1712297948802.jpg)
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 04/04/2024 η Ημερίδα με θέμα «Ψυχολογική Υποστήριξη Τρίτης Ηλικίας».
Ο Δήμος Δεσκάτης θα ήθελε να ευχαριστήσει θερμά το Κέντρο Κοινότητας του Δήμου Δεσκάτης, την Κινητή Μονάδα Ψυχικής Υγείας Ν. Κοζάνης – Γρεβενών και ιδιαίτερα τους ομιλητές, Ψαλίδα Θωμά – ψυχολόγος και Ντούλα Θοδώρα – νοσηλεύτρια ψυχικής υγείας. Ευχαριστούμε επίσης ιδιαίτερα τους πολίτες για την ανταπόκριση ελπίζοντας σε μια επόμενη συνάντηση.
Γραφείο Τύπου Δημάρχου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/11-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/22.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/33.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/44.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/77.jpg)
- Προηγούμενο Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας: «Αγαπάμε και φροντίζουμε τα αδέσποτα ζώα…»
- Επόμενο Εθνική συνάντηση Γεωπάρκων UNESCO