![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ιερά Μητρόπολη Γρεβενών: “Θεραπεύω τη σχέση μας με το φαγητό”
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/12/-23-768x1133-1-e1702458999383.jpg)
Με μία ακόμη συνάντηση την ερχόμενη Τετάρτη 13 Δεκεμβρίου 2023, στις 7 μ.μ., πάντα στον ίδιο χώρο του Πνευματικού Κέντρου της Ι.Μ. Γρεβενών, συνεχίζεται η φετινή Σχολή Γονέων & Νέων Ζευγαριών. Σε αυτήν την συνάντηση η Δρ. Χριστίνα Σεραφείμ θα αναλύσει την διασαλευμένη σχέση μας με το φαγητό και πως μπορεί αυτή να αποκατασταθεί.
- Προηγούμενο Προκήρυξη χορήγησης θέσεων δραστηριοποίησης σε υφιστάμενους επαγγελματίες πωλητές σε λαϊκές αγορές της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας
- Επόμενο Ποιοι γιορτάζουν σήμερα Πέμπτη 14 Δεκεμβρίου