![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ιδρύεται «Ενεργειακή Κοινότητα Καστοριάς & Νεστορίου»
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2021/02/.ΚΟΙΝΟΤ-e1614445480608.jpg)
Μετά από απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου Καστοριάς, εγκρίθηκε η ίδρυση «Ενεργειακής Κοινότητας Καστοριάς & Νεστορίου». Έδρα της Ενεργειακής Κοινότητας ορίστηκε ο Δήμος Καστοριάς. Δείτε την απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου και όλο το καταστατικό της Ενεργειακής Κοινότητας ΕΔΩ
- Προηγούμενο ΟΑΕΔ: Δύο επιδόματα για ανέργους που μπορεί να μην γνωρίζουν
- Επόμενο Αλλαγή ώρας: Πότε επιστρέφουμε στη θερινή ώρα