![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Η Θεομητορική εορτή των Χριστιανικών Εκκλησιών στα Πριόνια
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/08/αρχείο-λήψης12.jpg)
Ο Πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας Καλλιθέας σας προσκαλεί στην Θεομητορική εορτή των Χριστιανικών Εκκλησιών, που θα εορταστεί στο εξωκλήσι της Κοιμήσεως της Θεοτόκου οικισμού Πριονίων, στις 15-08-2015 και ώρα 9:00 π.μ.
Μετά το πέρας της θείας λειτουργίας θα προσφερθεί δωρεάν φαγητό στους παρευρισκόμενους.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ Τ.Κ.
Δημήτριος Γιαννούλης
- Προηγούμενο ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΠΡΑΞΕΩΝ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΗΣ ΔΡΑΣΗΣ «ΕΝΑΡΜΟΝΙΣΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΖΩΗΣ περιόδου 2015-2016 (ΕΣΠΑ 2014 – 2020)»
- Επόμενο Το Τρανό Φεγγάρι και φέτος στην Αγία Σωτήρα Βοϊου