![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Η συνέντευξη της ψυχολόγου κ. Όλγας Ζηκοπούλου, στο Ράδιο Γρεβενά 101,5, την Τρίτη 17 Νοεμβρίου 2020
Γρεβενά, Δυτ. Μακεδονία, Ειδήσεις, Ελλάδα, Καστοριά, Κοζάνη, Πολιτιστικά, Φλώρινα, Χωρίς κατηγορία
0
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2020/11/Ψυχολογία.jpg)
Η διδάκτωρ του Πανεπιστημίου Μακεδονίας, ψυχολόγος κ. Όλγα Ζηκοπούλου, μίλησε στην εκπομπή ” Πρωινή Φωνή ” της Τρίτης 17/11, με το δημοσιογράφο Μάκη Λιοσάτο. Το νέο κύμα της πανδημίας του Κορονοϊού, έφερε μαζί του και μια δεύτερη καραντίνα, πριν καν προλάβουμε να συνειδητοποιήσουμε τις επιπτώσεις που είχε στην ψυχολογία μας η πρώτη. Πώς μπορούμε να αντιμετωπίσουμε καλύτερα αυτή την κατάσταση ; Και πώς την αντιλαμβάνονται και την ζούνε τα παιδιά ; Σε όλα αυτά και πολλά άλλα, προσπάθησε να μας βοηθήσει η διακεκριμένη Γρεβενιώτισσα ψυχολόγος.
Ακούστε τη Συνέντευξη ΕΔΩ :
Ακούστε καθημερινά 11:00-13:00, ζωντανά και μέσω internet, πατώντας play στο www.grevenamedia.gr .
- Προηγούμενο Και να νικήσουμε τη Σλοβενία, τι γίνεται… μετά;
- Επόμενο Κορωνοϊός: Εντοπίστηκαν κρούσματα σε 8 φάρμες μινκ της Δυτικής Μακεδονίας