![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
“Η Οδός Των Δακρύων. Μικρή συμβολή στις ημέρες της Μεγάλης Εβδομάδος” (Φωτογραφίες και βίντεο)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/0-02-05-dc33b8d39c705f63b337c7805ef33ec3453ac94cc4cd4d3934139d8422fdf838_296b8c01261bfbe9-e1714464768522.jpg)
Πνευματική εισαγωγή στην Μεγάλη Εβδομάδα, με αναγνώσεις, ύμνους και την θεολογική γλώσσα της ιεράς περιόδου αποτέλεσε η εκδήλωση “Η Οδός Των Δακρύων. Μικρή συμβολή στις ημέρες της Μεγάλης Εβδομάδος” που ετοίμασε η Χορωδία Κυριών της Ιεράς Μητροπόλεως Γρεβενών υπό την διεύθυνση του κ. Χρ. Νανέρη την Παρασκευή 26 Απριλίου 2024, παραμονή του Λαζάρου. Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στον Ιερό Μητροπολιτικό Ναό της Ευαγγελίστριας με την παρουσία του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτη Γρεβενών κ. Δαβίδ.
- Προηγούμενο Ευχαριστήρια Επιστολή από τη Διοίκηση και το Προσωπικό του Γ.Ν. Γρεβενών
- Επόμενο Ευχαριστήριο για την ενίσχυση των Κοινωνικών Δομών του Δήμου Γρεβενών