![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Οι μάγκες … *Του Τάκη Ζολώτα
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/02/10013678_608185865968104_4873445479641118792_n-e1454781933818.jpg)
“Οι μάγκες δεν υπάρχουν πχια , τους πάτησε το τρένο, στα Γρεβενά υπάρχουνε γιατί δεν έχει τρένο ´´´´•••••κι έτσι , μακάριοι και ανέμελοι , οδεύουμε στην αιωνιότητα με το πακέτο των τσιγάρων ανάμεσα στις άσπρες κάλτσες , την τσατσάρα στην κωλοτσέπη ή το σωπάν και το αργόσυρτο βήμα μας , σύμβολο σιγουριάς”
- Προηγούμενο Νέα δράση του κυνηγετικού συλλόγου Γρεβενών
- Επόμενο Στις φλόγες τυλίχθηκε λεωφορείο στην Εθνική Κοζάνης – Λάρισας