![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
I.KTEO: Συνεργασία με το Τ.Ε.Ι. Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/10/1cbeca51-7291dbd8d82aba5bb146cc84f82fa577_l.jpg)
Βρισκόμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε την συνεργασία μας με το Τεχνολογικό Ίδρυμα Δυτικής Μακεδονίας και συγκεκριμένα με το παράρτημα των Γρεβενών ( Τ.Ε.Ι. Γρεβενών ) παρέχοντας την δυνατότητα σε φοιτητές και φοιτήτριες του τμήματος να ολοκληρώσουν την πρακτική τους άσκηση στην επιχείρησή μας .
- Προηγούμενο ΟΠΕΚΕΠΕ: Ξεκινάει η πληρωμή για το 70% της βασικής ενίσχυσης
- Επόμενο Αυξημένο ενδιαφέρον από τις ΗΠΑ για τη Δυτική Μακεδονία