![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Η ιστορία των Γρεβενών μέσα από τον Τοπικό Τύπο.Σήμερα:Εξελέγη νέο Δ.Σ. στους ξυλουργούς
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/10/3343ef93--τίτλο.jpg)
Συνεχίζοντας την προβολή της ιστορίας του τόπου μας όπως αυτή αποτυπώθηκε στον τοπικό τύπο από το έτος 1955 και μετά, σήμερα δημοσιεύουμε ένα άρθρο από την εφημερίδα Η ΦΩΝΗ ΤΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ και συγκεκριμένα από την 2η σελίδα της έκδοσης της 22ης Μαρτίου 1979, έτος Α’. Το άρθρο έχει τίτλο:Εξελέγη νέο Δ.Σ. στους ξυλουργούς
- Προηγούμενο Φωτορεπορτάζ από τον αγώνα Αμυγδαλιές – Κτηνοτροφικός
- Επόμενο Πρωτέας Γρεβενών 1995-96: Οι αγώνες, οι βαθμολογίες.Σήμερα:Β’ Εθνική ανδρών.1η έως 4η Αγωνιστική