![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Γρεβενά: Ο πανηγυρικός της ημέρας -Παρέλαση -Δηλώσεις (Βίντεο – Φωτογραφίες)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2022/03/1821.jpg)
Σήμερα 25 Μαρτίου 2022, εκφώνησε μετά το τέλος της επιμνημόσυνης δέησης, τον πανηγυρικό της ημέρας, ο κ. Τσεπίδης Βασίλειος εκπαιδευτικός του κλάδου ΠΕ11 Γυμναστών του 3ου Δημοτικού Σχολείου Γρεβενών.
Η παρέλαση πραγματοποιήθηκε για τον εορτασμό της Εθνικής Επετείου του 1821.
Μετά το τέλος της παρέλασης ακολουθούν οι δηλώσεις.
Δείτε τα σχετικά βίντεο που ακολουθούν:
- Προηγούμενο Αναλυτικά η κατανομή των κρουσμάτων στην Ελλάδα, 39 στην Π.Ε. Γρεβενών, 264 στην Κοζάνη, 34 στην Καστοριά, 60 στη Φλώρινα, 191 στα Ιωάννινα και 185 στα Τρίκαλα
- Επόμενο Γρεβενά: Εφημερεύοντα και ανοιχτά φαρμακεία για σήμερα Σάββατο 26 Μαρτίου