13 Ιούλ, 2019 videos, Γρεβενά, Δυτ. Μακεδονία, Ελλάδα, Καστοριά, Κοζάνη, Πολιτιστικά, Φλώρινα 0 Χθες Παρασκευή 12 Ιουλίου του 2019, για 2η μέρα, η κάμερα του Grevenamedia.gr, παραυρέθηκε στο Πάρκο των Μανιταριών, και κατέγραψε τις δράσεις, γεύσεων και ψυχαγωγίας. Δήλωση έκανε ο Πρόεδρος των Μανιταρόφιλων Ελλάδας, Γιώργος Κωνσταντινίδης. Δείτε το σχετικό βίντεο:
Κινητοποίηση στην Περιφέρεια Ηπείρου θα πραγματοποιήσει ο Σύλλογος Οικογένειας του ΚΕΘΕΑ ΗΠΕΙΡΟΣ 16 Ιούλ, 2024
Ανακοίνωση του Τμήματος Παιδικών και Βρεφονηπιακών Σταθμών Δήμου Κοζάνης για τις ηλεκτρονικές αιτήσεις voucher μέσω ΕΣΠΑ 16 Ιούλ, 2024
Τρίτη 16 Ιουλίου: Η πρώτη σελίδα της Καθημερινής Εφημερίδας “ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ” Γρεβενών 16 Ιούλ, 2024
Διπλό το Καλό των Ανεμογεννητριών… Και παράγουν Δωρεάν Ρεύμα για τον Λαό… Και Δημιουργούν Θέσεις Στάλου για τα Πρόβατα! *Του Ευθύμη Πολύζου 16 Ιούλ, 2024